Prototype - opinie

jakp

Użytkownik
Użytkownik
siema, jak w temacie, kto juz gral niech szybko pisze co i jak, prosze nie pisac 'fajna gra' tylko troche poszerzyc swoje wypowiedzi i opisach rozne aspekty gry.
 

zajaczekpoland

Świeżak
Świeżak
ale to chyba troszke za wczesnie, nieprawda?? :]
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
no i zaczelo sie :) w neciku dostepna juz grywalna wersja NTSC RF ;d ciekawe ciekawe co im z tego wyszlo, mam nadzieje ze to nei bedzie kolejna chlamowa gra jakich duzo, aktualnei zasysam ale czuje ze ta gra przyciagnie mnie na troszke dluzej niz 30min ;d
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Już się bawię tym cudem ; F(offline i bez dysku, po co mi ban na kolejną konsolę) i powiem tak:

Weź spider-mana(tak tego co ci dawał kupę fanu jak latał między blokami)
Weź otwarty świat ala infamous
Dodaj do tego możliwość morphingu bohatera w cokolwiek i kogokolwiek

Masz prototype.
Gra naprawdę ********* i daje kupę funu, póki co 9/10 w mojej skali-zobaczymy co będzie jak trochę dłużej pogram

pzdr
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
no gram już trochę i powiem że z minuty na minutę gra jest coraz bardziej ciekawsza :D
na chwile obecną mocne 8/10!
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
a jak z możliwościami przemieniania się bohatera?? tzn dużo rzeczy można "stworzyć" z ręki?? :D
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Gram już tak na oko od 17:00 i z minuty na minute coraz lepiej:) nowe umiejętności się kupuje za doświadczenie za zabijanie wrogów oraz robienie zadań :) Ale gra prze kozak ! Daje tyle zabawy ze zaraz eksploduję :p Potęga !!!!
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
No więc pograłem trochę dłużej i generalnie gra jest bardzo miodna.
Wszystko jest dopracowane na tyle dobrze żeby dawać jak największą frajdę z gry. Dużo akcji i dużo wątków przemawiają na plus. Jedyne co trochę zawiodło to grafika, ale niestety coś za coś - jak chce się zapakować tyle rozwiązań do gry to trzeba niestety na czymś zaoszczędzić.
Po tym czasie jak grałem daję grze 8 z plusem na 10
 

przeo0709

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie jak jutro jest światowa premiera gry to czy będę mógł jutro grać bez obawy o bana ;p?
 

Artur2210

Banned
Użytkownik
gra na prawde daje rade
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Witam bardzo ciekawe chyba pierwszy raz widzę tyle optymistycznych wypowiedzi na temat gry ale mi się wydaje że ta gra będzie na podobę bionic commando chociaż nie mi to jeszcze oceniać bo jeszcze nie grałem jak zagram to mam nadzieje że napisze też tak optymistyczną reckie jak wy powyżej!POZDRO;)
 

kurdt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
panowie a moze ktorys widzial prototype do stargania gdzies na ODSIEBIE?? bo po opiniach to mega dobra gra. też bym chciał;D:D:D
 

trova

Użytkownik
Użytkownik
wiecie czy w gdzie są napisy PL?
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
wersja NTSC wyklucza napisy PL, warto to zapamietac
 

trova

Użytkownik
Użytkownik
ja wiem ze wyklucza:) ale chodzi mi o to czy np w wersji PAL będą:) bo np na PC są,przynajmniej tak niektóre serwisy pisza
 

baxito

Użytkownik
Użytkownik
Panowie mam pytanie, grafika jest dobra w tej grze? Jest AA? Czy jest problem doczytujących się tekstur ??
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
grafika nie powala na kolana, bo z czegos musieli zrezygnowac zeby tak rozbudowac gre, ale tez nie jest jakas mizerna.
co do tekstur to lokacje sa ogromne, a ani razu mi sie nie doczytywala
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
teraz moja opinia :)
gra wg mnie plasuje sie w wyższych strefach stanow średnich takie 7/10.
zacznę od grafiki. szczyt możliwości xboxsa to to nie jest ale dobrze ze przynajmniej nie zbliża sie do marnego poziomu np merceniaies 2 :) na ekranie bardzo duzo sie dzieje jest bardzo duzo obiektow gra nie zwalnia chodzi płynnie i to moze dlatego. ale infamus to to nie jest :( doczytywania jakis male sa ale nie przeszkadzja. detale postaci i budynkow srednie ogonie jesli chodzi o grafe srednio.
co do rozgrywki jest wg mnie bardzo chaotyczna, niby mozliwosci sa duze, ale wszytsko to jakies takie "malo taktyczne". ogolnie to taki sandobox połaczenie wspomnianego mercenaries 2 (misje, mapa, strzelanie , czołgi itd) z np xmen wolferinem (szpony i inne takie moce). pograc mozna ale nie wciaga tak jak xmen :)
podsumowujac troche sie zawiodłem.
 

Domanos

Użytkownik
Użytkownik
w koncu jakas "trzezwa" opinia, ostatnio o wolverine sie naczytalem ze taka swietna piekna itd. itp a osobiscie po ponad godzinie grania wydobył sie ze mnie ziew. Jak ktos skonczy to niech obszerniej opisze.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Domanos jesli chodzi akurat o Xmena to grafika tez nie powala natomiast "miodność" Wolferina jest dużo większa:) szkoda tylko ze taka krotka, ale to tak a pro po zeby nie roboc offtpou
 

Do góry Bottom