Sacred 2: Fallen Angel

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ascaron Software ( producent )
cdv Software Entertainment AG ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )

gry akcji / cRPG

08 maja 2009 ( światowa data premiery )
czerwiec 2009 ( data wydania w Polsce )
08 maja 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
12 maja 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

gra na inne platformy: PCPS3 X360
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: 12+
cena w dniu premiery: 209,90 zł
wersja językowa angielska z polskimi napisami

Informacje na temat gry:

Sacred 2: Fallen Angel to druga część gry typu cRPG, wydanej w 2004 r. Początkowo omawiany tytuł zapowiedziano wyłącznie z myślą o komputerach osobistych klasy PC. Niemniej jednak developerzy postanowili udostępnić ową produkcję również posiadaczom konsoli Xbox 360. Akcja toczy się na tysiąc lat przed wydarzeniami, mającymi miejsce w poprzedniczce.
Sacred 2: Fallen Angel to druga część gry typu cRPG, wydanej w 2004 r. Początkowo omawiany tytuł zapowiedziano wyłącznie z myślą o komputerach osobistych klasy PC. Niemniej jednak developerzy postanowili udostępnić ową produkcję również posiadaczom konsol Xbox 360 i PS3. Akcja gry dzieje się 2000 lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w poprzedniczce. Fantastyczny świat Ancarii dopiero się kształtuje, wobec czego jego mieszkańcy są świadkami nieustannych starć pomiędzy dobrem a złem.
W tych niebezpiecznych czasach do dyspozycji użytkownika oddano sześć postaci, posiadających odmienne umiejętności z zakresu walki i zróżnicowany wachlarz zaklęć oraz rozmaite elementy uzbrojenia. Za mocami ciemności opowiada się Strażnik Świątynny, Mroczna Elfica i Nieśmiertelny Centurion, natomiast po stronie dobra stoi Serafinka, Inkwizytor i Driadzka Tropicielka. Rzecz jasna wybór bohatera decyduje o udziale w jednej z dwóch zaimplementowanych kampanii.
Zabawa przede wszystkim opiera się na podróżowaniu pomiędzy rozmieszczonymi w poszczególnych lokacjach miastami i wsiami oraz podejmowaniu się rozmaitych zadań. Zarówno misje główne, jak i poboczne zlecane są przez napotykanych ludzi. W celu ułatwienia przemieszczania się przygotowano portale oraz szeroki wachlarz wierzchowców, w skład których wchodzą m.in. ogiery czystej krwi, smoki i gryfy. Nie powinno się zapomnieć o walce z często pojawiającymi się nieprzyjaciółmi. Protagonista posługuje się w głównej mierze bronią białą i czarami, łączonymi w większe sekwencje.
Sporym atutem niniejszej produkcji jest szerokie spektrum sposobów, gwarantujących udaną zabawę. W trybie story gracz może skorzystać ze wspomnianych kampanii, bądź sprawdzić się w module pozbawionym fabuły. W systemie multiplayer czterech użytkowników łączy swoje siły w potyczkach z przeciwnikami online. Udostępniono również areny, pozwalające na toczenie szybkich pojedynków dwóch graczy bądź jednego zawodnika i oponenta sterowanego przez Sztuczną Inteligencję.



Tak jak w temacie Sacred 2: Fallen Angel... Co sądzicie o grze Sacred 2: Fallen Angel na konsole??? Premiera już za kilka dni. Czy warto zagrać w gre na konsoli czy może sobie odpuścić i kupić inną gre ??? I co sądzicie o tej grze czy może sie spodobać graczom na konsoli czy raczej lepiej grać w takie gry na PC ???
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
premiera jest dopiero 5 czerwca w europie,12 maj usa a gra przed premiera=ban chyba ze masz konsole ntsc;]



na pc zarabista,czekam na x360 zeby pograc za free;]
 

wojtix

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie cymes :D. Pierwszą część przeszedłem dwa razy. Od dawna czaje się na ten tytuł :D. Jak dla mnie "must have". Ale troche się dziwie... W PSX Extreme pisali ze wyjdzie 15 maja (ver. PAL)
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
a gra przed premiera=ban chyba ze masz konsole ntsc;]
A skąd te informacje, specjalisto? Ja mam przerobionego Xenona, grałem na nim w gry przed premierą przez jakieś 14 miesięcy i nie dostałem bana.

na pc zarabista,czekam na x360 zeby pograc za free;]
Tak, bo na PC nie można zagrać za darmo...

I co sądzicie o tej grze czy może sie spodobać graczom na konsoli czy raczej lepiej grać w takie gry na PC ???
Lepiej w ogóle nie grać. W przeciwieństwie do pierwszej części, to nudna i nieudana gra.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@2UP
przesuneli z maja na czwerwiec dla europy


@UP
Ale na pc sa problemy bo dziala tylko 48h;] zabezpieczenie jakeis tam a mi sie nei chce bawic
 

meloncom

Użytkownik
Użytkownik
@2UP
przesuneli z maja na czwerwiec dla europy


@UP
Ale na pc sa problemy bo dziala tylko 48h;] zabezpieczenie jakeis tam a mi sie nei chce bawic
miedzianek - jestes moim guru hahaha :DD mam oryginalke, wlasnie dzis instaluje ja juz 3 raz po zmianie systemu i chodzi bez problemu...a zeby bylo jeszcze smieszniej nie wymaga plyty do grania LOL

48h...to moze ci sie z filmem pomylilo bo byl kiedys taki :D :)

to tyle offtopa (little one) a co do gry to na pc sprawdza sie fajnie, ale trzeba miec troche samozaparcia zeby w to grac - monotonne zadania poboczne. premiera sie przesuwa prawdopodobnie ze wzgledu na wychodzace caly czas patche do gry poprawiajace rozgrywke na pc, wiec pewnie i na x360 beda juz zaimplementowane

swoja droga to patche sa dosc duze i gdyby je zebrac to zajmuja tyle co polowa samej gry :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
mowisz o oryginalce a ja nie;] z piratem sa problemy,wlasnie przez te zabezpieczenie(bodajze securom)
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to pozycja obowiązkowa, jeżeli chodzi o majowo-czerwcowe gry. Zapowiada się co najmniej bardzo dobra produkcja. Jeśli tylko zostaną poprawione mankamenty z wersji PC, będę szczęśliwy.
 

nocny portier

Użytkownik
Użytkownik
a ktoś w to na pieca ciorał na multi? daje rade? ja swego czasu w diablo na BN siedziałem jak dziki dżinks, to teraz na pudle chętnie bym w jakiegoś hacka/slasha pograł, ale posucha jest
 

chce_grac

Użytkownik
Użytkownik
czekam na tą grę jak na żadną inną!! no może gdyby kiedyś wyszedł Warcraft 4 na Xbox 360 to już byłoby powymiatane.
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak podoba sie Sacred 2: Fallen Angel pytam tych graczy co już grali na X360 jak sie gra na padzie i czy jest gra fajna(grafa, dżwięk i inne) ???
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Dolanczam sie do pytania:D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Gra sie bardzo fajnie. Troszke trzeba zapoznac sie z intefejsem ale to nie problem. Nie wiem dlaczego nie moge jej zainstalowac na dysku wyskuje mi blad ;/
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Nie wiem dlaczego nie moge jej zainstalowac na dysku wyskuje mi blad ;/
mi bez problemu zainstalowalo...sciagalem z pierwszych plikow.....a co do tematu to gra fajna...ladna grafika ..kolorowa ..zywa...typowa diablowata gra ...troszke na poczatku zmoty z wszystkimi opcvjami..jest tego masa..runy ulepszenia .kombinacje itp..idzie si epogubic ale po godzinie juz sie wiekszosc w miare rozumie co z czym sie je...polecam gierke...fajne questy ..lokacje..ogolnie jak narazie bardzo pozytywne wrazenie
 

szabla27

Banned
Użytkownik
Można już w to grać bezpiecznie on-lin dodam że z sieci ściągnąłem sobie wersje pal podobno z polskimi napisami.
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
Mam podstawowe pytanie - czy gierka posiada VSYNC ??
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam śmieszny problem gdzie się pauzuje tą grę bo można szału dostać!
Poza tym gierka wciągająca i żeby te napisy były większą czcionką pisane to wogóle by był wypas!!!Pozdro :p
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
pauza jest tylko w wersji pc-wlasnie patcha dostali;]


@TOP
moze ktos mi zgrac savy(najlepiej 14ste levele wsie oprocz MW,mniej niz 20% mapy i pare misji do konca,koncowka kampani ciemnej strony,postac z full setem)?przeresignuje se i porobie acziki
 

LordHelm

Świeżak
Świeżak
moze ktos wrzucic ta gre na mediafire?
 

john09

Użytkownik
Użytkownik
sa napisy pl?
 

Do góry Bottom