Sacred 2: Fallen Angel

Starh

Użytkownik
Użytkownik
Jakub89 gra jest prosta o ile grasz na poziomie brązowym... zacznij gre na Srebrnym im dalej tym ciężej:p zobaczysz sam
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko ,gdyż waham się nad kupnem.Słyszałem i czytałem w wielu recenzjach ,że gra nie grzeszy dobrą optymalizacją.Na dodatek często chrupie animacja.Wy również podzielacie to zdanie?
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak już wspominałem. XXI wiek, a dalej nie stabilne animacje, brak VSYNC'u, itd. Niech się twórcy nowszych gier na XboX360 zastanowią nad swoimi błędami. Oczywiście dla osób, którym też GTA 4 chodzi "płynnie", a jest wtedy 35 klatek/s, to rwanie animacji w Sacred 2 nie będzie przeszkadzać... Ale dla osób, które na PC grały z 60 FPS to zauważa spadek 2 klatek/s... Pozdrawiam...
 

kaku

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego sie tak bardzo czepiacie grafiki. :)
W FC2 byla grafika swietna a gra do zrzygania nudna . A tutaj grafika jest bdb wg mnie i swietnie mi się gra :)
Pozdrawiam.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko ,gdyż waham się nad kupnem.Słyszałem i czytałem w wielu recenzjach ,że gra nie grzeszy dobrą optymalizacją.Na dodatek często chrupie animacja.Wy również podzielacie to zdanie?
Tak, animacja zwalnia szczególnie jak otoczy nas dużo dużo mobów i użyjemy jakiejś obszarówki. Nie każda postać ma z tym problem, ale taka Wysoka Elfka ma same obszarówki i wystarczy 10 mobów+czar żeby z 60 fpsów zrobiło się 5-10. Dla mnie to niestety dyskwalifikuje tą postać do gry, ale są osoby którym to nie przeszkadza.
Taki Wojownik cienia, Serafina czy nawet Straznik swiatyni tego nie odczują nigdy, no chyba, że jakis nietypowy build im zafundujemy.
 

SorrowLast

Użytkownik
Użytkownik
Witam zacząłem grac z kumplem w Sacred 2 ! po Offline na dwóch i niech mi ktoś powie jak sie da pzerzucac przedmioty między postaciami bo mamy tyle rzeczy ale nie dla siebie tylko dla innej postaci o co kaman??

JAK SIĘ PRZERZUCA PRZEDMIOTY !

PROSZE ODPOWIEDZI ?!
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Tak, animacja zwalnia szczególnie jak otoczy nas dużo dużo mobów i użyjemy jakiejś obszarówki. Nie każda postać ma z tym problem, ale taka Wysoka Elfka ma same obszarówki i wystarczy 10 mobów+czar żeby z 60 fpsów zrobiło się 5-10. Dla mnie to niestety dyskwalifikuje tą postać do gry, ale są osoby którym to nie przeszkadza.
Taki Wojownik cienia, Serafina czy nawet Straznik swiatyni tego nie odczują nigdy, no chyba, że jakis nietypowy build im zafundujemy.
Dzięki za odpowiedź.Czyli chyba jednak się jeszcze wstrzymam z kupnem tej gry.
 

SorrowLast

Użytkownik
Użytkownik
To chyba zależy od TV :) Gram elfką i nie miałem z tym problemów.

Powtarzam prośbe !! JAK PRZERZUCAĆ PRZEDMIOTY MIEDZY POSTACIAMI W OFFline...
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
To chyba zależy od TV :) Gram elfką i nie miałem z tym problemów.

Powtarzam prośbe !! JAK PRZERZUCAĆ PRZEDMIOTY MIEDZY POSTACIAMI W OFFline...
Jeżeli nie miałeś zwolnien animacji to pójdz sobie gdzies w okolicach pierwszych miast, tam na zombiakach można super trainy robić. Tak się najlepiej expi czarodziejka czyli wysoka elfka, ciągasz pociąg z mobów i po chwili puszczasz gorejącą burzę czy jakoś tak się zwie ten skill i masz po chwili mase expa, plus na 3-4 sekundy do 5 klatek na sekundę :>

A co do przerzucania przedmiotów to wyszedł patch który umożliwia handel pomiędzy graczami, z tym, że miałem dziwne problemy z tym. Niby znaczek jest po ściągniecu patcha z xbox live(LB przy graczach blisko siebie), ale jak tworzyłem grę offline to i dołączałem się drugim padem z innego profilu tez offline to mi wyskakiwał komunikat: "ze względów bezpieczeństwa w trybie offline nie można handlowac przedmiotami" czy coś w tym stylu. Tylko, że gdy tworzę grę offline także, ale juz dołączam do niej postacia z profilu gdzie wykupiony jest gold to bez problemu mogę handlować przedmiotami mimo że gra jest offline. Nie probowalem na dwóch offline kontach bo takich nie posiadam także nie wiem czy mimo patcha da się handlowac offline.
 

SorrowLast

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki wogole za jakies info...

Szkoda trochę, bo mam chęć podłączenia się on line ale teraz gramy z kumplem offline no i problem w tym ze on gra wojem i zbiera ami wszystkie umy... chyba ze zaznaczy się żeby nie podnosił wszystkich przedmiotów... ech trzeba to jakoś obejść.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Jakub89 gra jest prosta o ile grasz na poziomie brązowym... zacznij gre na Srebrnym im dalej tym ciężej:p zobaczysz sam
Co do tych poziomów to nie jest to taki standardowy poziom trudności jak w wielu grach. Od początku masz do wyboru tylko brązowy i srebrny. Im wyższy level tym większy lvl mają moby. Jak podlevelujesz na brązowym do 20stki możesz spokojnie iść na srebrny. Żeby odblokować złoty, platinum i ten najwyższy trzeba przejść wybraną na starcie kampanie na niższym poziomie. Polecam zaczynać kampanie dopiero od srebrnego gdyż tak czy siak gdy nasza postać będzie na około 80 levelu to będziemy grać na najwyższym levelu a taki można nabić dość szybko, co innego 200 :>

Dla mnie i tak Sacred2 jest grą która przykuła moją uwagę na dłuższy dłuższy czas. Dawno nie miałem takiej gry w którą grałem od razu po przyjściu do domu, taki stały punkt dnia, minimum 30 min na dzień :).

Jedyny mankament to fabuła, która mi nie podchodzi i cała ta filozofia z energią T. No ale gdy to pominąć mamy tu lokacje żywcem wyjęte z Diablo2(moczary-początkowa lokacja, pustyni- jak akt2, dżungla- nawet potwory podobne jak w akcie 3, lokacja ze smokami, a dokładniej ich jaskinia toż to wyjęty żywcem z diablo akt 4 :D). Nie żebym miał coś przeciwko, wręcz przeciwnie. Mega ukłon :>
Czy wy też macie podobne odczucia co do tych lokacji?
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
wiecie może czy jak się gra we dwójkę na jednej konsoli można przybliżyć choć odrobinę kamerę? i którym to się robi? w single bez problemów gałką analogu, widziałem też że w na ps3 jest możliwa ta opcja, jest na xboxie?
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
wiecie może czy jak się gra we dwójkę na jednej konsoli można przybliżyć choć odrobinę kamerę? i którym to się robi? w single bez problemów gałką analogu, widziałem też że w na ps3 jest możliwa ta opcja, jest na xboxie?
Niestety nie ma takiej opcji, grając we dwóch masz na maxa zawsze oddaloną kamerę i do tego gra nie pozwoli ci się oddalić na odległość większa niz wymiary ekranu od drugiego gracza.
 

Do góry Bottom