Saints Row 3 pierwsze obrazki już w sieci

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Nie tak dawno THQ zapowiedziało kontynuację świetnego Saints Row. Trzecia odsłona ma być mniej „gangsterska”, dzięki czemu dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Pierwsze dwie odsłony SR były prawdziwym pastiszem filmów i gier „gangsterskich”. Żartobliwe podejście do tematu przyciągało tłumy graczy, czy zmiana tego stylu odbije się dobrze na sprzedaży gry?

Źródło: Game XN - Saints Row 3 pierwsze obrazki już w sieci
 

$evik

Banned
Co jak co, ale ta seria NIGDY nie będzie lepsza od GTA ...
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Co jak co, ale ta seria NIGDY nie będzie lepsza od GTA ...
zgadzam sie ale SR tez jest fajne ;)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale czy Saints Row ma być konkurencją dla GTA? Ja tak absolutnie nie uważam, grałem w SR2 i się świetnie bawiłem, taki relaxik, gra była śmieszna, i o to chyba twórcom chodziło, to jest bardziej parodia napinania się i gangsterskiego klimatu GTA, ale w życiu bym tego nie nazwał konkurentem dla GTA, już prędzej Mafia jest konkurentem dla Rockstara -.-
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie. Lubię tą serię za to, że jest tak luźna :) Można się przy niej zrelaksować. Jest po prostu miło-śmieszna :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolega to świetnie ujął. Saints Row nigdy nie było konkurencją dla GTA, to dwie różne gry. Łączy je tylko fakt, że obie są sandboxami.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
saints row 2 jest jak gta3/vice city :) fajnie sie rozwala miasto, samochody itp. - ogólnie szybka akcja :D
gta4 jest "zbyt realistyczna" więc nie porównujcie SR1/2 do gta4.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeszcze nigdy w żadne SR nie grałem, ale skoro mówicie, że podobne do GTA to musze zagrac :p GTA to moim zdaniem najlepsza gra ever
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
SR 2 było fajne i zabawne, tylko koniec smutny, samochody paskudne ale fajny tuning w 3 na pewno zagram :

Ale po tych nowych obrazkach widzę że grafe chyba poprawią :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dziwna jest ta gra. Mimo , że uwielbiam serię GTA , to Saints Row jakoś mnie odstrasza po tych gameplayach. Nie mam odwagi kupić SR2. Ale zobaczymy , może 3 cześć przyniesie jakieś rewolucje. Jeśli tak będzie to byłaby to miła przystawka do kolejnego Grand Theft Auto. Zobaczymy...
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jak długo wy macie swoje xboxy ale swego czasu saint row (exlusive) było taką przystawką w oczekiwaniu na GTA 4, można tu też dopasować crackdowna...

co do sr3 to niech oni wreszcie zainwestują w nowy silnik bo sr1&2 wyglądają jak gry z ps2 po liftingu

SR1 2006... a niektórzy narzekają na gta 4... lol

 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Nawet nie strasz , że na tym samym silniku wypuszczą. To byłaby porażka jeszcze zanim ta gra by wyszła , niestety.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
SR ma ciężki orzech do zgryzienia z GTA IV a jak jeszcze wyjdzie GTA V (w które mocno wierzę) to przypuszczam że SR3 musi się na prawdę porządnie napracować.
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Co jak co, ale ta seria NIGDY nie będzie lepsza od GTA ...
a czy wszystkie tego typu gry musza konkurowac z GTA? kto chce gra w GTA, kto chce gra w saints row. simply? pozatym, widac troche roznic pomiedzy saints row a gta :)
 

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
Saints Row 2 - była TRAGICZNA poz względem graficznym ..... nie dało się grać jak dla mnie.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak dla mnie ta gra jest taka ... nijaka :p Nic mnie do niej nie ciągnie :p
 

theds

Użytkownik
Użytkownik
W Saints Row 2 gra się dla zabawy a nie dla grafiki.To tak jakby porównywać poznaj moich spartan z filmem 300.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak by model sterowania w SR nie był taki sztywny, postacie płynniej się poruszały to był była by to seria ala' GTA. Co jak co ale ta gierka jest tylko na iść i napierdzielać.
Może coś się zmieni w 3 części, ale jak na razie stawiam na GTA!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
SR2 to moja 1. gra na Xa i z chęcią zagram w 3 :) A te screeny.. :confused: nie nazwałbym tego obrazka screenem :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom