Skate 2 (opinie)

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
ja mam jeszcze pytanko: w skate 2 nie da sie zmienic poziomu trudnosci ;>? :)
 

Piwo855

Banned
Użytkownik
Tam nie ma poziomów trudności :)
 

shifty102

Banned
Użytkownik
Ja tam nie mam zastrzeżeń, tylko zdziwilem się że gra jest taka krótka :/
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze po przejściu gry można się po delektować miejscówkami ;D
 

shifty102

Banned
Użytkownik
No fakt, albo ze znajomymi Party Play :D Tylko myślałem że dłużej pogram w karierze :p
 

KubaXman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gierka jest fajna, nawet bardzo. Miasto, ciuchy, deski, triki itp. Bardzo fajne jest też to, że można chodzić pieszo. Grając w demo skate. bardzo mi tego brakowało. Nie przepadam za tego typu grami, ale ta akurat jest "smaczna". Nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak np. GTA IV, Assassin's Creed, czy nawet Battlefield Bad Company. Nie będę sie tu rozpisywać, ogólnie można powiedzieć, że gra raczej dla ludzi, którzy lubią takie produkcje.
 

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
Skate 2 wymiata ! miejscowki wypasione itd. denerwuja mnie tylko debilistyczne upadki z deski nawet przy powolnej jezdzie, obyle gowno sie potyka czasem. chore to troche. no a jak z dechy zchodzi to dajmy moze spokoj hahahah. ciezka jest ta gra maksymalnie. no nic ale cwicze nadal. ogolnie to daje 8/10 ;)
 
R

rowerser

Guest
****...ale ta gra mnie wnerwia. Żeby ustawić jakeś gówno ile się trzeba namachać gałką...a przecież nasze wspaniałe drewno zaraz się o coś wywali. Pomysł fajny...ale to schodzenie z deski jest paskudne. O ble....ogólnie fajne ale za tą drewnianą nic nie mówiącą postać daje coś kolo 7/10.
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
No trudny jest skate 2, teraz się męcze z tym tailslide, gap, noseslide...tailslide robię ale jak mam przeskoczyć na noseslide to nigdy mi nie wychodzi ;/ poradzi coś ktoś?
 

KubaXman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja też miałem problem, ale teraz już mam to za sobą;) Wiesz ja proponuję z tej fontany wypompować wode i tak se poćwiczyć. Jak już to opanujesz to spróbuj w misji. A jeszcze najlepiej ten gap z robić po przekątnej, czyli np. z lewego dolnego "klocka na prawy górny. A teraz ja zadam pytanie. Jak jest sesja zdięciowa w Magazynie Trasher w tej co trzeba handplanta na koszu, jak to zrobić? Mi nie wychodzi.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Skate2 jest wzorowym sequelem mojej ulubionej gry na x360 :) Schodzenie z deski moze i jest drewniane, ale to i tak 100 razy lepsze niz brak takiej mozliwosci. Teraz zamiast zapierdzielac gdzies naokolo to mozna sobie po prostu pojsc po schodkach itp. Mi tam drewniana animacja w ogole nie przeszkadza a sam feature jest niezbedny i mega wygodny. Rewelacyjnie jest tez zmienione miasto, jest o wiele wiecej miejsc gdzie mozna poszalec, w Skate(1) zdarzaly sie miejscowki gdzie nie bylo nic do roboty (poza kilkoma grindami), teraz zas mozna skladac sobie fajowe dlugie sekwencje trickow.

KubaXman - handplant na koszu, podobnie jak wiele innych trikow (np. ten tailslide, gap, noseslide) trzeba po prostu robic, robic i robic. Mi sie udawalo gdzies po 5-15 minutach prob. Trzeba wyskoczyc naprawde wysoko, na samym czubku pchnac LS do przodu i zrobic handplanta. Mi w końcu wyszło:


Przydatna rada dla wszystkich - zamiast pompowac wychylajac LS do przodu wciskajcie oba triggery (te od grabow). Zauwazylem ze jest to latwiejsze do zrobienia niz wychylanie LS oraz ze o wiele szybciej sie mozna rozpedzic.
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
kupilem sobie wczoraj skate 2 zarabista gierka duzo nowych opcji takich jak fingerflipy schodzenie z deski hippi hopy lipy itd. bardzo dobra gra <ok> !
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
A wie ktoś może jak przejść w karierze w bonusach ten zeskok dla bodajże Rob Dyrdka? Trzeba przeskoczyć taki murek, potem leci się w dól na zjazd i mi wyskakuje, że źle ;/ Wie ktoś o co kaman?
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Nie pamietam juz tego momentu (chyba ze dokladniej opiszesz), ale sprawdz na YouTube. Czesto ludzie wrzucaja tam filmiki z konkretnych zadan. Pamietam jeszcze z czasow Skate1 jak dopiero na YT dowiedzialem sie o co chodzilo w tym cholernym "P-Rod Tech To Hubba" :D
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam gram w Skate 2 i muszę powiedzieć że jest lepszy od Skate i Tonego Hawka. Jest dużo nowych rzeczy czego nie było w Skacie, podoba mi sie że można chodzić ale jakiś spiety jest troche mój koleś (treme ma zapewne). Fajne jest jak gdzieś przywali i nagle glebuje, fajne są ciuchy możesz go ubrać w różny sposób jak komu się podoba i mamy do dyspozycji duży szereg: tracków, decków, kółek, itp do kupienia. Dlatego polecam wszystkim tą gre co lubią ekstremalne przeżycie w wirtualnym świecie...
Moja ogólna ocena gry: Bardzo Fajna
 

rhyre

Użytkownik
Użytkownik
ale ja to mialem chyba z was wszystkich najlepsza przygode :D
chciałem zrobic footplanta ze schodka i nie wcelowalem jakos tak dziwnie zeszlem i wylecialem w niebo. jedyne co mi zostalo to reset :)
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ale ja to mialem chyba z was wszystkich najlepsza przygode :D
chciałem zrobic footplanta ze schodka i nie wcelowalem jakos tak dziwnie zeszlem i wylecialem w niebo. jedyne co mi zostalo to reset :)
No widzisz ja też tak miałem. Wjechałem na rurkę (było wysoko) i zeskoczyłem na drugą niższa rurkę na schodach, spadłem na tą rurkę i wyleciałem wyżej niż drzewa i polecialem kilka metrów i sie cały połamałem mailem ponad 100 za upadek i odblokował mi sie archiwament... Widać jest to chyba błąd w Skate 2. Przykład z innymi błędami: Jest taki fajny błąd w GTA IV z huśtawka <ale jaja tego jeszcze nie było, warto zobaczyć>: YouTube - GTA 4 - Bloopers, Glitches & Silly Stuff 4
 

ocb1988

Użytkownik
Użytkownik
CO do skata 2 jest Super ekstra:) ale jedyne co mnie wku...... to ludzie którzy oszukują w hall of meat ... cioty do potęgi ... napijają sobie punkty na glitchach... no masakra poprostu umiem to robić ale niestosuje dopuki ktoś nie zacznie irytujaca sprawa:(
 

Tubson

Użytkownik
Użytkownik
swoją przygode z konsolowa deską zacząłem od tej właśnie gry... i mam problemy z tymi questami gdzie trzeba wyciągnac okresloną ilośc punktów na danej przeszkodzie... o ile pierwszy etap np 400 punktów przychodzi mi z lekkim trudem to po chwili go ogarnę... ale pozniej szok... mam 1000pkt nałapać jak ledwo co 400zrobiłem... macie jakies patenty na te zadania?? bo co jak co to chciałbym trochę ich pokonczyć tylko za cholerę nie wiem jak :/
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
swoją przygode z konsolowa deską zacząłem od tej właśnie gry... i mam problemy z tymi questami gdzie trzeba wyciągnac okresloną ilośc punktów na danej przeszkodzie... o ile pierwszy etap np 400 punktów przychodzi mi z lekkim trudem to po chwili go ogarnę... ale pozniej szok... mam 1000pkt nałapać jak ledwo co 400zrobiłem... macie jakies patenty na te zadania?? bo co jak co to chciałbym trochę ich pokonczyć tylko za cholerę nie wiem jak :/
Ciężko wytłumaczyć jak dobrze jeździć w tej grze, trzeba po prostu ćwiczyć, ale naucz się jak się robi 360 flipa i rób np 360flip na jakiegoś grinda, i skacz na tym grindzie robiąc w między czasie jakies inne flipy.
 

Do góry Bottom