Czy warto kupować cyfrowe wersje gier?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz na myśli zainstalowane na konslli czy po prostu kupione? Bo jeśli to drugie to raczej tak bo na x360 się da.
 

ksysiaceq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym się dowiedzieć na jaki profil zainstalowałem gre na konsoli. Instalowałem przez kod QR.
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co do wersji cyfrowych szczególnie titanfall, cod ghosts, forza5, fify, madden... polecam zajrzeć na ebay ale ten .com . Sprzedają tam kody prepaid do gier z zestawów xbone i to dość fajnych cenach.
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a czy wie ktos czy mozna w x360 kupic gre na 2 osoby... ? (fifa15)

Jedna kupuje a druga przenosi licencje?
Tak. Mozna.
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
witam panowie... :)
Mam pytanko w sumie proszę o potwierdzenie moich przypuszczeń ;)
Kumpel i ja mamy xboxa ;) Ja mam na dysku 3 gry i kolega ma 3 inne gry ;)
Czy możemy się wymienić passami dodać konto do konsoli pobrać gry i po pobraniu przelogowywać się na swoje konto i grać? :) dobrze mówię?
+będziemy mogli grać w tym samym czasie w online i normalnie;)
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
witam panowie... :)
Mam pytanko w sumie proszę o potwierdzenie moich przypuszczeń ;)
Kumpel i ja mamy xboxa ;) Ja mam na dysku 3 gry i kolega ma 3 inne gry ;)
Czy możemy się wymienić passami dodać konto do konsoli pobrać gry i po pobraniu przelogowywać się na swoje konto i grać? :) dobrze mówię?
+będziemy mogli grać w tym samym czasie w online i normalnie;)
Tak, będziecie mogli grać w ten sam tytuł jednocześnie , po pobraniu gry w cale nie będziecie musieli się logować na konta kolegi wystarczy, ze wybierzecie opcje MY XBOX HOME
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Te profile które są sprzedawane z grami to ten sam profil sprzedawany wszystkim czy może różne?
 

akak

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze piszą, że konto sprzedawane jest Twoje i tylko Twoje, ale kto ich tam wie.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mozesz zmienic haslo i email wiec konto jest twoje
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Zawsze piszą, że konto sprzedawane jest Twoje i tylko Twoje, ale kto ich tam wie.
jak nie dostaniesz drugiego maila, które zabezpiecza konto to nie zmienisz danych do logowania na xbl
 
Ale jak Tobie nie da to wchodzisz na stronę Xbox.com Naciskasz byle co żeby Ciebie przekierowano do strony zarządzania kontem i Naciskasz ze nie masz dostępu do konta i wpisujesz swój numer telefonu lub e-mail , czekasz 30 dni i po 30 dniach konto jest twoje.
 

diablo500

Banned
Użytkownik
Dokładnie, ja wolę kupić taniej, jak meila nie ma to tak robię, ja jest to nic nie robię ;)
 

rafalmatysiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mialem tak. Kupilem uzywke, bylo kilka gier po tygodniu koles zmienil haslo i w nic nie moglem grac to postanowilem powrocic do ustawien fabrycznych zeby jego konto skasowac i tu niespodzianka po godzinie wszystkie gry ponownie moglem zainstalowac. Moze to dlatego ze mam EaA. Nie wiem ale dzialaja i to jest wazne

Wysłane z mojego CUBOT ONE przy użyciu Tapatalka
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko :) jak to jest z graniem online przy wymianie kontem z kumplem :)? Ja dostaję od niego Fife 15 on Bf4...
Będziemy mogli grać online oboje?Szczególnie jeśli chodzi o Fife? Będziemy mieli dwa osobne kluby? W tym samym czasie? :)
Edit:Chodzi o XO
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko :) jak to jest z graniem online przy wymianie kontem z kumplem :)? Ja dostaję od niego Fife 15 on Bf4...
Będziemy mogli grać online oboje?Szczególnie jeśli chodzi o Fife? Będziemy mieli dwa osobne kluby? W tym samym czasie? :)
Edit:Chodzi o XO
Tak, będziecie mogli grać jednocześnie online .
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Tak, będziecie mogli grać jednocześnie online .
To wszystko wygląda aż za pięknie… ;) napewno nie ma jakiegoś haczyka w tym wszystkim ;)
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Panowie jak loguje sie na koncie kolegi to jego wywala :/ jak to jest mozemy byc zalogowani na dwoch na raz?
 

diablo500

Banned
Użytkownik
Ustaw XBOX HOME na profilu kolegi na swojej konsoli, kolega niech zrobi to samo
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Ustaw XBOX HOME na profilu kolegi na swojej konsoli, kolega niech zrobi to samo
Dziękuweczka kolego! :) Jak zadziała jesteś wielki :) sprawdzę ale niestety chyba już nie dziś,zasilacz poszedł na gwarancję ;)
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
A gra nie jest dostępna na Twoim profilu ?
Jeśli wyloguje się z konta kumpla, to wchodząc grę ze swojego konta wyskoczy że nie mam licencji(...)
Będzie trzeba spróbować z xbox home ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom