PC DVD Burner

TigraTeam

Banned
ja mam skypa :p
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
iXtreme Burner Max Compatible DVD+R DL Writer - XCONSOLES.COM

WTF....? Przecież to miało być FW do nagrywarki a nie nagrywarka!

Chyba się zagalopowałem. To jest nagrywarka KOMPATYBILNA z FW, a nie jedyny model. Wypuścili to po to aby ktoś miał tańszą alternatywę gdyby cena firmowych modeli z którymi współpracuje nowe FW gwałtownie podskoczyła.
 

TigraTeam

Banned
coraz lepiej
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Ja*******e sory za przekleństwo ale musiałem :mad:
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Ciekawe czy bedzie w polsce do sprzedania jak nie bedzie to sie powiesze :eek:
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
glupawe te przecieki, bo listy od c4eva nie ma.
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
a podasz do niego skype ?:p
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Przecież było mówione że będzie na 6 modeli znanej marki. Jak dla mnie to alternatywa, gdyby ceny oryginalnych nagrywarek nagle podskoczyły.
 

TigraTeam

Banned
ciekawe tylko czemu nie da sie civ ominac programowo wydaje mi ze nowy dash bedzie wykrywal czy kopia jest w 1:1 i dlatego te cyrki z nagrywarka ale czas pokaze :)
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Ok przykład : jak kupię tą nagrywarkę to nie będzie błędu civ ?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to juz koniec wypalania gier bo kazda wersja xgd3 sprawdza(civ) tak jak w forze, XKEY to już bezpieczniejsza metoda menuiso z xgd3 z nowym firmwarem.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Ok przykład : jak kupię tą nagrywarkę to nie będzie błędu civ ?
taa
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Ja*******e ***** ***** ***** ***** i jeszcze raz ***** *******e te ****** konsole to wszystko mam na to wy****** !
 

TigraTeam

Banned
dobra a ten blad civ wyskakuje raz czy jak bo gram w forze i nie mialem jeszcze przyjemnosci ??
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Jezu... płaczecie jakby to był koniec świata. Po pierwsze to nie jest jeszcze potwierdzone info a po drugie nawet jeśli by się tak stało, to co za problem to kupić, przecież to nie jest drogie. Ba znalazłem nawet sklep w Polsce który sprzedaje żeby Xecuter'a więc ten napęd też pewnie będzie w jego ofercie.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
dobra a ten blad civ wyskakuje raz czy jak bo gram w forze i nie mialem jeszcze przyjemnosci ??
blad jest czysto losowy.
 

TigraTeam

Banned
blad jest czysto losowy.
to wiem a wyskakuje raz i spokoj czy wielokrotnie losowo??
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Jezu... płaczecie jakby to był koniec świata. Po pierwsze to nie jest jeszcze potwierdzone info a po drugie nawet jeśli by się tak stało, to co za problem to kupić, przecież to nie jest drogie. Ba znalazłem nawet sklep w Polsce który sprzedaje żeby Xecuter'a więc ten napęd też pewnie będzie w jego ofercie.
Płaczemy bo to jest po****** . Raz musisz przerobić później znów coś kupić i później jeszcze coś pieprze taki interes !
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
to wiem a wyskakuje raz i spokoj czy wielokrotnie losowo??
Wielo krotnie losowo ;)
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
W ciągu 5 minut poszedł cały nakład tych nagrywarek... to jest chore ;)
 

Do góry Bottom