PC DVD Burner

patryk2828

Banned
Użytkownik
Tigra zaczym ci jeszcze nie wyskoczył błąd nie graj w to gówno ;P
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
Tigra zaczym ci jeszcze nie wyskoczył błąd nie graj w to gówno ;P
Tak czytam twoje posty........ ile ty masz lat?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
rockobradford
No właśnie też się tak zastanawiam. Koleś piszę jakby się nie wiadomo co stało. Boże... przecież to nie będzie kosztować majątek. Po za tym coś mi tu śmierdzi. na stronie C4eva piszę wyraźnie że konkretna marka zostanie podana później i będzie jej 6 modeli. A to jest jeden model w dodatku jakiś no name. Jak dla mnie to tylko alternatywa, jakby ktoś chciał kupić taniej.
 

TigraTeam

Banned
rockobradford
No właśnie też się tak zastanawiam. Koleś piszę jakby się nie wiadomo co stało. Boże... przecież to nie będzie kosztować majątek. Po za tym coś mi tu śmierdzi. na stronie C4eva piszę wyraźnie że konkretna marka zostanie podana później i będzie jej 6 modeli. A to jest jeden model w dodatku jakiś no name. Jak dla mnie to tylko alternatywa, jakby ktoś chciał kupić taniej.
i sam sie bawic z fw to ma gotowca
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
!TigraTeam
Ten model nie jest już sflashowany. on jest bez żadnego FW, także oryginalnego. Nie wiem, jak dla mnie to nie możliwe że to będzie tylko 1 nagrywarka w dodatku jakaś specjalna. Mowa była o FW do popularnej marki nagrywarek SATA która występuje w 6 modelach a nie jednej specjalnej nagrywarki TX
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak napisal c4 tak też bedzie,na chwile obecna ten naped ktory mozna kupic-zamowic jest dla "jeleni"-bo chca zarobic,a ze hamburgery sa naiwne to kupuja!!!Co do zdjecia jest napisane ze jest to zdjecie przykladowe.
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam nagrywarke Benq 1670W i naped w konsoli Hitachi 78K i forza4 smiga jak szalona zadnych bledow nic nawet na live , brak flagi, wypalona clone cd , gdy wypalona zostala img burn bledy sie pojawily
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
iXtreme Burner Max Compatible DVD+R DL Writer - XCONSOLES.COM

WTF....? Przecież to miało być FW do nagrywarki a nie nagrywarka!
Już wyprzedane :(
A cena była ok, jak za nową nagrywarkę.
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
ktos wykorzystal moment i sprzedal nagrywrki z fw ktore sa zgodne z tym
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Dla mnie to juz koniec wypalania gier bo kazda wersja xgd3 sprawdza(civ) tak jak w forze, XKEY to już bezpieczniejsza metoda menuiso z xgd3 z nowym firmwarem.

co ty *******isz za głupoty, forza tylko sprawdza przeszedłem Gowa przeszedłem drivera i batmana i nic się nie pojawił w gowa nawet w multi grałem więc albo ludzie nagrywają nagrywarkami firmy nagrywarka albo juz nie wiem ja mam samsunga i wypala ok

chyba ,że po prostu jak już ktoś włożył forze do napędu i wyskoczył mu błąd to od razu namierzyło mu konsole i teraz w każdym xgd3 wyskakuje błąd
a i M$ daje bana na konto ci co grali w forze;)) jakoś dobrze,że do forzy mnie nie ciągnęło
 

peco

Banned
proponuje zakonczyc temat nic on sie wnosi a jedynie (spekulacje) dowiecie sie w swoim czasie juz za niedlugo forza na pal i wszystko sie okaze
 

szczygiell87

Użytkownik
Użytkownik
co ty *******isz za głupoty, forza tylko sprawdza przeszedłem Gowa przeszedłem drivera i batmana i nic się nie pojawił w gowa nawet w multi grałem więc albo ludzie nagrywają nagrywarkami firmy nagrywarka albo juz nie wiem ja mam samsunga i wypala ok

chyba ,że po prostu jak już ktoś włożył forze do napędu i wyskoczył mu błąd to od razu namierzyło mu konsole i teraz w każdym xgd3 wyskakuje błąd
a i M$ daje bana na konto ci co grali w forze;)) jakoś dobrze,że do forzy mnie nie ciągnęło
Chcesz powiedzieć, że jak błąd wyskoczy w Forza to potem już wszystkich z XGD3 nie daje rady włączyć?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
brednie. FM4 wywala bo tylko ona ma takie zabezpieczenie. XGD3 nie ma tu nic do tego.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
i nie ban M$ na konto tylko ban na serwerach Turn10
a ban na konsolę będzie najprawdopodobniej przy fali
 

night&day

Użytkownik
Użytkownik
A próbował ktoś przy nagrywaniu ImgBurnem zaznaczyć Overburn zamiast Truncate?
Może z przepaleniem nagra się cały obraz 100% i gra będzie działała, i nie będzie potrzeby kupować nowej nagrywarki.
Dziwne, że jeszcze nikt tego nie sprawdził.
Poświęci ktoś płytę i sprawdzi?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
A próbował ktoś przy nagrywaniu ImgBurnem zaznaczyć Overburn zamiast Truncate?
Może z przepaleniem nagra się cały obraz 100% i gra będzie działała, i nie będzie potrzeby kupować nowej nagrywarki.
Dziwne, że jeszcze nikt tego nie sprawdził.
Poświęci ktoś płytę i sprawdzi?
Tylko opcja Truncate, mi nagrało bez błędów w xgd3. Gry śmigają na dysku też, W czym problem? Nagrywarka IHAS124
 

jaqjordan

Użytkownik
Użytkownik
A próbował ktoś przy nagrywaniu ImgBurnem zaznaczyć Overburn zamiast Truncate?
Może z przepaleniem nagra się cały obraz 100% i gra będzie działała, i nie będzie potrzeby kupować nowej nagrywarki.
Dziwne, że jeszcze nikt tego nie sprawdził.
Poświęci ktoś płytę i sprawdzi?
A to ty nie mozesz poswiecic?

Sent from my GT540
 

night&day

Użytkownik
Użytkownik
A to ty nie mozesz poswiecic?

Sent from my GT540
Ja nie mam nawet LT 2.0 baranku.

Sent from my Ferrari Testarossa
 

night&day

Użytkownik
Użytkownik
Tylko opcja Truncate, mi nagrało bez błędów w xgd3. Gry śmigają na dysku też, W czym problem? Nagrywarka IHAS124
W tym problem, że nie wypala sie 100% i nowa Forza już nie działa poprawnie. Gry, które wyjdą też pewnie nie będą działać. Ale widzę, ze nie jesteś nawet w temacie, skoro muszę ci to tłumaczyć. Może najpierw poczytaj a potem sie pytaj "w czym problem".
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Nowa forza4 ma zabezpieczenie (civ), wiem o tym ze flaguje ale wypali 100% jak c4 wypusci nowy firmware do nagrywarki IHAS, właśnie ma się pojawić za 4-5 dni ale nie wszyscy będą kupować nagrywarki to bez sensu, dlatego scena wypuscila firmware test na xkey odpala 100% takze na live i bez flagi i bez autoryzacji z dysku menuiso.To już nowy krok przyszłości.
 

Do góry Bottom