Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

Twettek

Banned
niewpływa mam tez konsole oficjalne z polskiej dystrubucji po 729;)paczki zawsze szybko ysylam
 

jimo

Świeżak
Świeżak
Witajcie! :)
Mam zamiar kupić Xbox'a.
Myślę nad Slim XBOX 360 250GB KINECT+ 2 PADY + HDMI+ 4GRY Wys 24h (1184221073) - Aukcje internetowe Allegro

lub na Elite KONSOLA XBOX 360 ELITE 2PADY +HDMI+ 5GIER Wys24H! (1189520947) - Aukcje internetowe Allegro

W sieci raczej nie zamierzam grac, a dysku 250 gb też raczej nie zapełnię. Jako, że Slim jest najnowszym modelem Xboxa, to czy warto dopłacać te 200 zl w zamian za większy dysk i Wi-Fi? Czy może jednak lepiej będzie kupić elitke.

Za pomoc w wyborze byłbym bardzo wdzieczny :D
 

Utakata

Użytkownik
Użytkownik
// okazało się, że to Polskie konsole ;p
A co to za różnica że polskie konsole ?
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie! :)
Mam zamiar kupić Xbox'a.
Myślę nad Slim XBOX 360 250GB KINECT+ 2 PADY + HDMI+ 4GRY Wys 24h (1184221073) - Aukcje internetowe Allegro

lub na Elite KONSOLA XBOX 360 ELITE 2PADY +HDMI+ 5GIER Wys24H! (1189520947) - Aukcje internetowe Allegro

W sieci raczej nie zamierzam grac, a dysku 250 gb też raczej nie zapełnię. Jako, że Slim jest najnowszym modelem Xboxa, to czy warto dopłacać te 200 zl w zamian za większy dysk i Wi-Fi? Czy może jednak lepiej będzie kupić elitke.

Za pomoc w wyborze byłbym bardzo wdzieczny :D
Jeżeli nie będziesz używał wi-fi i jak mówisz dysk 250gb jest Ci zbędny to nie widzę sensu brać slimki. Kup w takim razie starą Elite.
 

Matii

Użytkownik
Użytkownik

Gally

Świeżak
Świeżak
Witacie ! Mam pytanie ! Otóż dostałem nie dawno od brata jego Xboxa Core System bez dysku, tylko z pamięcią 64 mb przerobionego. Chciałbym go sprzedać na allegro, ale nie wiem ile mam za niego brać. Co możecie mi powiedzieć?
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Nie opłaca się w ogóle. Błędny opis. Niby nie przerobiona ale jednak 50 DVD DL dodaje. Teraz pomyśl jak miał 50gier to jak musi wyglądać wizualnie pad a technicznie konsola.
 

Matii

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem już! Rozmawiałem z gościem i są to gry z poprzedniej konsoli. Ile w tym prawdy nie wiem, ale co za problem! Odbiór były osobisty więc wszystko posprawdzam, tylko jaką mu kwote (rozsądną dla mnie) zaoferować. 650?
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 core system (1193614564) - Aukcje internetowe Allegro
Konsola w stanie idealnym, szkoda tylko że najbardziej istotna wiadomosc jest umieszczona mikroskopijnym maczkiem. Ludzie to maja pomysły.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 core system (1193614564) - Aukcje internetowe Allegro
Konsola w stanie idealnym, szkoda tylko że najbardziej istotna wiadomosc jest umieszczona mikroskopijnym maczkiem. Ludzie to maja pomysły.
Hehe i tak dobrze, że na białym tle i czytelną czcionką :)
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam sprzedawcę na allegro a także użytkownika tego forum o nicku boby2pc. Bardzo dobry sprzedający. Świetny kontakt, bardzo pomógł mi przy pierwszych chwilach z xboxem, odpowiadał na moje niejednokrotnie męczące pytania. Bardzo polecam
 

mgrradar

Świeżak
Świeżak
NOWY XBOX 360 ELITE 250GB 2x PAD + HDMI + GRA -KRK (1190844735) - Aukcje internetowe Allegro Co myalicie o tej ofercie oplaca sie czy nie ?? przerobka gratis . i czy to napewno Jasper ?? Pozdrawiam
 

szela_512

Banned
No wygląda to na pożądną aukcjie i myśle że ten pan nie zrobi cie w wała .Chociaż po nie których allegrowiczach można sie spodziewać niezłej klapy.;)
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 250GB + 2 gry - Konsola Xbox 360 w RTV EURO AGD

Chcialem ogolnie kupic konsole bez gier ale jak jest w takiej cenie to oplaca sie ?
Mam od kogo pożyczyć gry i pada.

I czy w tym zestawie jest cale okablowanie takie jak powinno byc czy cos zabrali i dlatego taka cena ?
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 250GB + 2 gry - Konsola Xbox 360 w RTV EURO AGD

Chcialem ogolnie kupic konsole bez gier ale jak jest w takiej cenie to oplaca sie ?
Mam od kogo pożyczyć gry i pada.

I czy w tym zestawie jest cale okablowanie takie jak powinno byc czy cos zabrali i dlatego taka cena ?
Pada i okablowanie masz w zestawie więc o to się nie martw. Opłaca się bierz bez wahania.
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
Dziekuje za rade.

Pozdrawiam
 

Luirun

Użytkownik
Użytkownik
 

lukasx86

Użytkownik
Użytkownik
Ta 1. była na 100% otwierana, wiec jeżeli niema przeróbki to musiał ktoś przy niej grzebać - Odradzam!! Polecam kupić jakąś konsole z dyskiem
 

barteck_street

Użytkownik
Użytkownik
Takie pady jak ma konsola nr 2 są na allegro za bodajże 14 zł nowe, więc masz odpowiedź, najgorszy shit żeby tylko pad był...


Ps. Pady za 84zł brać póki są, ja już mam w domu :)
 

spec85

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie od jakiegoś czasu już poszukuje X i nic nie mogę znalezc. Mój budżet to 600zł. Chciałbym aby to był już Jasper najlepiej przerobiony może być jak najbardziej używka i najlepiej z grami. Jeśli coś widzieliście ciekawego lub macie X swojego na sprzedaż z checią zerkne na propozycje

Dzieki i pozdrawiam
 

Do góry Bottom