Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Te są przerobione więc nie wiem czego szukasz ;;
 

endriu102

Świeżak
Świeżak
Witam,
co myslicie o tej aukcji XBOX 360 JASPER ELITE / RGH / LT+ 3.0 / 120GB (3456444520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. konsola juz dosyc stara, natomiast jest wszystko co mi trzeba czly rgh kabel vga i dysk twardy, jak jest z zywotnoscia takiej konsoli pogram na tym jeszcze te pare lat??

pozdrawiam
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
W tej cenie masz slima.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Siersciuch

Świeżak
Świeżak
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl

Przecież to FALCON - omijaj z daleka !!
 

Siersciuch

Świeżak
Świeżak
A gdyby był to Jasper w tej samej cenie i na tych samych warunkach (czyt. gwarancji)?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A gdyby był to Jasper w tej samej cenie i na tych samych warunkach (czyt. gwarancji)?
To nie jest firmą, gwarancja warta tyle co papier toaletowy.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

darvin55

Świeżak
Świeżak
 

Krycha1987

Banned
Pierwsza aukcja jest lepsza, tylko mógł podać datę produkcji bo pisać to sobie może a ma słaba "Średnia z 10 ocen sprzedaży" Co daje do myślenia. Druga aukcja od sprzedawcy, tacy nic nie widzą na temat sprzedawanego sprzętu i sprzedają kota w worku. Do tego opis: "ZASILACZ : 150/175 WAT NAJLEPSZA PŁYTA GŁÓWNA JASPER/FALCON V2" Kombinator, tylko jasper żaden falkon.
 

darvin55

Świeżak
Świeżak
Dzięki, a co na to inni? :D
 

Kylar

Świeżak
Świeżak
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Możesz zakupić u mnie lub u innego forumowicza Dexter drugi link.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Nikt nie poleca ale 3 link też jest ok kolega sporo sprzedaje. Lub jak akir napisał od niego lub dextera.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

CzeskiFilm

Użytkownik
Użytkownik
W sklepie Mm jest kinect z gra kin.adwentures uwaga.....za 650 serca nie mają

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

Wonder Woman

Świeżak
Świeżak
Ja zamawiałam z kilku aukcji ale najbardziej polecam tych użytkowników. Zawsze wszystko sprawnie i idealnie przeprowadzone aukcje.
Jonas
Auro22
Tomi
Damek23
Aster
 

Tomek Śmigiel

Świeżak
Świeżak
Witam jestem świeży na tym forum a chce w przyszłych dniach kupić konsole, sporo czytalem na temat konsol lecz chciałbym doradzić sie specjalistów którzy wiedza pewnie o wiele wiecej a wiec czy ktoś kupował u Tego allegrowicza a jezeli nie to co o tym myślicie ? :

! XBOX 360 SLIM 4GB LIMITED +RGH ! GW.6 MIESIĘCY ! (3488555477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam ponad 600zł na kupno konsoli i chciałbym kupić nowa i oczywiscie z rgh nie wiem czemu ten allegrowicz daje gwarancje na 6 miesiecy a na inne swoje konsole 24m to mnie zastanowilo ale prosiłbym was zebyście ocenili Wy i mi pomogli w kupieniu czegoś naprawdę ogarniętego :) z góry wam dziekuje.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Konsola nowa,powystawowa... Sam sobie odpowiedz czy warto..
Gwary daje 6 miechów bo to jego wlasna gwara, a nie producenta, to zrozumiale, bo wykonujac rgh stracil gwarancje MS.
Polecam zaglądnąć do działu GIEŁDA na forum, napewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

Tomek Śmigiel

Świeżak
Świeżak
powystawowa fakt lecz cóż sie moglo stać z nią jak stała na wystawie ? myślę ze nic.
 

Krycha1987

Banned
Była włączona po 12h dziennie przez 6 dni w tygodniu i coś odtwarzała, demo/gry... W zależności od sklepu są konsole wystawione i można na nich grać jak w Elektro Wordzie dzieciarnia je okupuje całymi godzinami... A równie dobrze mogła stać za szybą od nowości i nawet jej nie włączyli, ryzyk fizyk :)
 

Michal Roman

Świeżak
Świeżak
Korzystając z okazji witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i dopiero zaczynam/planuje zacząć zabawę z xboxem wiec proszę o wyrozumiałość co do moich pytań :)
NOWY XBOX 360 SLIM + RGH + GW 24msc! OKAZJA! (3494676390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co sadzicie o tej aukcji, oraz czy będę mógł grać na tej konsoli online z innymi użytkownikami, oraz czy to jest dobry wybór na początek jeśli chodzi o konsole? ;)
 

Do góry Bottom