Grand Theft Auto V (2013) XBOX360-QUACK

t0tti89

Użytkownik
Użytkownik
Witam, wypalilem sobie wczoraj ta gre , ale jedno mnie martwi... niby gra wypalila sie dobrze 100% CD 1 jak i CD 2 ale przy wypalaniu kazdej płytki wyskakiwał taki komunikat na początku w imgburnie " Set L0 Data Zone Capacity Failed! - Reason: Invalid Field in Parameter List" co to oznacza ?
 

radek96zmc

Świeżak
Świeżak
Jeśli masz rgh włączyć fakelive w dashlaunch.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Nadal to samo.. ale nie jestem pewny, czy dobrze to zrobiłem, mógłby ktoś dokładnie opisać jak włączyć ten fakelive w dashlaunch ?
 

lukaszkulpinski

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
A czy jest różnica w zamknięciu ABGX-a czerwonym krzyżykiem lub naciśnięciem dowolnego klawisza?
Pytam ponieważ na końcu wgrywania topologi w ABGX-ie jest napisane Press any button to exit..... ale mam uszkodzoną klawiaturę i nie mam jak nacisnąć dowolnego klawisza :)
 

adamk4

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma różnicy.
 

radek96zmc

Świeżak
Świeżak
Pomożecie mi z oczekiwaniem na chmure? :p
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Radek czekaj cierpliwie.....



Lub przeczytaj dział GTA V, dokładniej poradnik od SETHa, w DL zrób fakelive on.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

michul3k

Użytkownik
Użytkownik
Nagrana gra na platinumach, ihas 124b all działa bez problemu, instalacja 100%..

Nagrywałem tylko 2gą płytkę z ustawieniami:
EEPROM:
SmartBurn: on
Force Hyper Tuning: on
Over Speed Writing: off
Online Hyper Tuning: on

Imgburn:
OPC: ON
Speed: 2.4x
Buffery po 512MB




Pierwsza płyta skopiowana z pendriva korzystając z poradnika:
http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

Jak ktoś nie wie, jak sformatować pendrive pod xbox tu ma opis: Napęd flash dla konsoli Xbox 360 | Napęd flash USB dla konsoli Xbox 360 | Urządzenie pamięci masowej dla konsoli Xbox - Xbox.com
 

fazzowicz

Świeżak
Świeżak
A mi wyskakuje co jakiś czas problem z urządzeniem do zapisu (czyli z HDD). Mam 20GB. Gra nagrana zwykłą nagrywarką i Truncate, DVD1 wrzucone na HDD przez pendrive'a.

P.S. Z innej beczki - ma ktoś w okolicach Poddębic k. Łodzi nagrywarkę iHas i nagrałby za parę piwek parę płytek?
 

andryszak

Świeżak
Świeżak
u mnie Gta 5 działa na zwykłej nagrywarce LG płytach EMTC , bez opc ,oraz cd 1 z pena i śmiga
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Witam Panowie, nie chcę zając dużo czasu, a z tematu nagrywania itp wypadłem rok temu. W każdym bądź razie, gry mi nagrywa chłopak, który się tym zajmuje ale chciałbym zapytać jakiej aktualizacji potrzebuję do konsoli żeby móc bez problemu zagrać w GTA V czy Fifa 14. Czy wymagane jest LT 3.0? Co jakiś czas zanoszę konsolkę do zrobienia ale nie wiem jaki mam LT obecnie. Jak mogę to sprawdzić? :)
 

szyzy

Świeżak
Świeżak
Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób żeby działało na lt 2.0? Już kilka płyt poszło :(
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
LT 3.0 i IHAS gra ma CIV!
 

tsc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób żeby działało na lt 2.0? Już kilka płyt poszło :(
Ja miałem to samo... 3 płyty do kosza poszły. W końcu zrobiłem LT 3.0 ściągnąłem wersje complex i śmiga aż miło.
 

360sⓁim

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
LT 3.0 i IHAS gra ma CIV!
niestety jestes w błedzie gra nie ma civ!!! mam lt2.0 wypalone ihasem i jeszcze anii razu nie miałem podczas gry weryfikacji
 

preza

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej grac z pena z odczytem wiekszym niz 20 mb/s i z hdd.granie z samego dysku lub dysku i plyty to porazka.

1.granie z 2 zainstalowanych plyt na hdd = dysk nie wyrabia się z doczytywaniem , problem z teksturami, zwolnienia framerate
2.granie 1 plyta na hdd jedna z napedu = zwolnienia framerate , hałas napędu psuje granie , problemy z doczytywaniem tekstur
3.granie playdisk na pendrive , odczyt wiekszy niz 20 mb/s , druga plyta hdd = gra działą optymalnie , brak problemu z teksturami , szybsze loadingi

Pozdro
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
A jest może wersja disk saver + download *******'em?
 

preza

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób żeby działało na lt 2.0? Już kilka płyt poszło :(
wypalasz normalnie plyty (verbatim) z topologia 2.0 na zwyklej nagrywarce (ja wypalam clonecd 2x predkosc opcja wypal do konca medium). potem instalujesz 1 dvd na hdd i 2 tzw. play disk na pendriva.oczywiscie odpalasz z trikiem mp3 bo bez niego wywala do dashbordu.
 

mihauuu

Świeżak
Świeżak
Ja pobrałem wersję COMPLEX i tak nagrywałem:
Płyty: Platinum
Prędkość: 4x
OPC: brak
Nagrywarka: laptopowa
Weryfikacja: brak
Metoda: Truncate

1 płyta bez problemu zainstalowana na HDD, 2 płyta do napędu i nie ma najmniejszych problemów :)
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Panowie mam pytanie apropo pendrive'a 16 gb, na którym nagrywa się pierwszą płytkę. Czy jak skonfiguruję pendrive'a pod xbox'a to będę mógł go potem używać jako normalnej pamięci pod komputer? Czy to już zostaje na stałe?
 

19luki20

Świeżak
Świeżak
Panowie mam pytanie apropo pendrive'a 16 gb, na którym nagrywa się pierwszą płytkę. Czy jak skonfiguruję pendrive'a pod xbox'a to będę mógł go potem używać jako normalnej pamięci pod komputer? Czy to już zostaje na stałe?
bedziesz mógł.
 

Do góry Bottom