Poradnik Jak przerobić HDD od PC, tak aby chodził pod Xboxem 360.

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj kupiłem 500gb którego nie ma na liście modeli. Jak przerobię to dam znać czy działa. Btw twój powinien działać bo to ten sam dysk. Tylko nie widzę sensu w kupnie blacka jak w tej cenie kupisz 500 blue.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Jak nie ma sensu jeżeli black jest w tej samej cenie co blue to wiadomo ze lepiej wziąć black większa pamięć cache 16mb a nie 8 i większą prędkość obrotowa 7200 a nie 5400 jak w przypadku blue

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak nie ma sensu jeżeli black jest w tej samej cenie co blue to wiadomo ze lepiej wziąć black większa pamięć cache 16mb a nie 8 i większą prędkość obrotowa 7200 a nie 5400 jak w przypadku blue

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
Gdzie masz w tej samej cenie? 500blue od wd z allegro to 190 z wysyłką.
Mialem 2 modele 500gb ktorych nie ma na liscie i nie działają hehe
Tzn źle się wyraziłem. Nie ma go na liście ale na innym forum pisali że działa. Poza tym zawsze zostaje hex który na 100% go przerobi skoro ludzie nawet seagaty nim robią.


Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Yoky

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Posiadam dysk WD_120_GB_JB. Czy jest szansa, że uda go się przerobić, aby działał z XBOX360? Robić wg poradnika, czy innym sposobem?
 

patrycjusz walasek

Świeżak
Świeżak
Mam problem wszystko zrobiłem jak w tutoriale ale gdy wpisuje hddhackr to wyskakuje mi no ata identify possible prosze pomocy dysk WD3200BPVT @ [email protected]
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
Przerobiłem WD500 BLUE i chodzi bardzo ładnie.
 

przempat

Świeżak
Świeżak
Ja mam HDD zgodny z tym co są na liście WD1600BEVS ale za cholerę nie mogę się z nim dogadać cały czas wywala mi komunikat " No ATA devices present!" i nic nie mogę zrobić.
Próbowałem już na różne sposoby i nic. Bootuje z pendrive czystego MSDosa, FreeDOSa, ale nic nie pomaga w samym DOS widzę dysk jako [2] ale HddHackr nie widzi go, czy musi być jakiś dodatkowy sterownik? W BIOSie nic nie mogę zmienić sprawdzałem ale tam nie mam żadnych opcji odnośnie HDD.

Notbook HP Pavilion dv7
HDD - WD1600BEVS [FAT 32]
HDDHackr- 1.40
HDDSS.BIN - dedykowany do mojego dysku pobrany wraz z HDDHackr 1.40 wraz z całą paczką do różnych dysków.

Co najlepsze to oryginalny z Xboxa podpinam i też nic z tego ten sam komunikat.
Proszę o pomoc
 

Qpencjusz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy ten dysk się nada na przeróbkę : WD5000LPVX?
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź sobie serie dysku, wszystko jest w pierwszym poście, pozwolę sobie zacytować:

2.Dysk WD z serii [BEAS/BEVS/BEVT/BPVT/LPVT/BEKT/BJKT/BPKT/BUDT/HLFS/BLFS]
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy ten dysk się nada na przeróbkę : WD5000LPVX?
Napisz jaka rewizja. Miałem 2 lpvxy i jeden działał a drugi nie.
 

Qpencjusz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A jak sprawdzic ta rewizje?
 

Pavvelrm

Banned
Użytkownik
Na co patrzeć w doborze dysku? Szukam dysku 60-120GB.
 

Pavvelrm

Banned
Użytkownik
Podeśle ktoś linka do hddss.bin do dysku 80gb?
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A mi by mógł ktoś podrzucić dobrego linka do plików dyskietki startowej win98 bo w necie jest tego dużo i każda się różni od siebie i niewiem które są dobre.
Z góry dzięki za pomoc
 

Pavvelrm

Banned
Użytkownik
Nie ma tam do 80gb.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Bo możesz z no go zrobić tylko 20 lub 60gb
 

Mojrzesz

Świeżak
Świeżak
Dobry patent +
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy ten tutek mozna wykorzystac do konsoli fat? Musza byc dyski 2,5 " czy moga byc 3,5?
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Jak najbardziej, jeżeli chodzi o dysk to 2,5".
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To by ktoś mógł podrzucić linka do prawidłowych plików dyskietki startowej win98?
z góry dziękii za pomoc
 

Do góry Bottom