Jaki TV pod Xbox?

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
A ma ktoś może jeden z tych dwoch TV jaki sa wasze opinie ???
http://www.consumer.philips.com/c/te...ONSUMER=true

edit:
To jest chyba najlepsza oferta na allegro http://www.allegro.pl/item808581645_philips_32pfl5604_fullhd_mpeg4_raty_0_sklep_w_wa.html
a 37 cali cos chyba nie ma (albo ja nie moge znaleźć).
Jutro pójdę do media markt i se pooglądam je z bliska i zobacze ich ceny.
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Cześć mam pytanie ponieważ zblizaja sie swieta prezenty ;f to moze sprzedal bym swoj stary monitor i zostal dofinansowany przez rodzine ( wiem, ze to glupio brzmi no ale nie mam 18 lat i nie pracuje :whistle: ) I mam Limit do 1300 zl (Tak sadze) Telewizor/Monitor ma mi sluzyc do Ogladania Telewizji i Xboxa (Kabel HDMI) Mam maly pokoj dlatego wybieram 22-26 Cali

To sa moje typy :

1) Telewizor FULL HD LG 23'' HDMI TV LCD FV GW ZABRZE (818898832) - Aukcje internetowe Allegro

2) HIT SAMSUNG LCD TV 24" P2470HD FULL HD T240HD (806049519) - Aukcje internetowe Allegro

3) HIT !!! SAMSUNG 23'' 2333HD FullHD TV MPEG4 W-WA (818622885) - Aukcje internetowe Allegro

A może wy macie jakies swoje typy telewizorów które polecacie ? Jestem otwarty na propozycje i wszelaka pomoc :yeye: z gory wielkie dzieki. ;)
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
z jakiej odleglosci bedziesz ogladal tv? 23 cale to strasznie malo...
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Nie mówie ze malo bo mam 19 cali lcd tylko ze nie panoramiczny i wszysko bez problemu widze tak jak wspomnialem wczesniej mam maly pokoj :p
 

Tere

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem wybór między LG a Samsungiem 24
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Cześć mam pytanie ponieważ zblizaja sie swieta prezenty ;f to moze sprzedal bym swoj stary monitor i zostal dofinansowany przez rodzine ( wiem, ze to glupio brzmi no ale nie mam 18 lat i nie pracuje :whistle: ) I mam Limit do 1300 zl (Tak sadze) Telewizor/Monitor ma mi sluzyc do Ogladania Telewizji i Xboxa (Kabel HDMI) Mam maly pokoj dlatego wybieram 22-26 Cali

To sa moje typy :

1) Telewizor FULL HD LG 23'' HDMI TV LCD FV GW ZABRZE (818898832) - Aukcje internetowe Allegro

2) HIT SAMSUNG LCD TV 24" P2470HD FULL HD T240HD (806049519) - Aukcje internetowe Allegro

3) HIT !!! SAMSUNG 23'' 2333HD FullHD TV MPEG4 W-WA (818622885) - Aukcje internetowe Allegro

A może wy macie jakies swoje typy telewizorów które polecacie ? Jestem otwarty na propozycje i wszelaka pomoc :yeye: z gory wielkie dzieki. ;)
Osobiście boję się LG bo na każdym monitorze LCD tej firmy jaki miałem szybko wypalało się klika pixeli. Jednakże wszystko zależy od szczęścia.
Osobiście bym brał największy na jaki Cię stać, byle miał wbudowany tuner TV do kablówki. Warto napomknąć, że tunery w monitorach są kiepskie. No chyba, że masz cyfrową kablówkę.
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
i co myślicie lub wiecie o tym tv:

http://www.2bis.pl/go/_info/?id=7434...6fea97420cd885

biorąc pod uwagę parametry na tym samym poziomie panasonica np tego:

PANASONIC TX-P42G10E 5 lat gwarancji !!! cena !!! (817927865) - Aukcje internetowe Allegro

to jest kilka stówek panasonic droższy, spotkałem się z opiniami że te plazmy samsunga bzyczą (?) a że w panasonicach niektórych tryp AUTO strasznie rozciąga obraz

i jeszcze z najtańszych (w tych parametrach) LG:

LG 50PS2000 600Hz ! Hurtownia kupuj najtaniej ! (822068965) - Aukcje internetowe Allegro
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko a ze niechce zakladac nowego tematu wiec zadam je tu i mysle ze rozwijecie moje watpliwosci a mianowicie:
Ostanio ulegl uszkodzeniu moj TV 21" ktory sluzyl mi ponad 13 lat.
Zamiast niego posiadam teraz TV 32" 16:9 100Hz kineskop. Niestety po podlacznieu xklocka przewodem EURO doznalem szoku poniewaz obraz jest brzydszy (zamazane litery itp) od tego ktory mialem na 21" (wiadomo duzy ekran - niska rozdzialka). TV jednak posiada wejscie S-VIDEO ktore jest dla mnie jakas nadzieja.
Moje pytanie
Czy jezeli podlacze konsole np TAKIMprzewodem to obraz ulegnie polepszeniu w porownaniu z EURO??
Wiadomo ze nie osiagne tego co na LCD ale mam nadzieje ze bedzie tak ladna jak na 21"??
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
to jest kilka stówek panasonic droższy, spotkałem się z opiniami że te plazmy samsunga bzyczą (?) a że w panasonicach niektórych tryp AUTO strasznie rozciąga obraz
Ja naczytałem się, że posiadany przeze mnie model Panasonica też bzyczy. Na szczęście nie potwierdziło się. :yeye:
Niestety nie pamiętam co może być powodem tego bzyczenia...
Co do trybu Auto w Panasonicu to jestem zadowolony. Po prostu rozciąga obraz tak aby cały ekran był zapełniony, jednocześnie zachowując oryginalne proporcje. Owszem czasami, lecz bardzo rzadko przy niektórych programach(szczególnie tych o kiepskiej jakości) obraz wydaje się "rozciągnięty" no ale trzeba sobie uzmysłowić, że to tylko maszyna i też ma prawo do błędów. Zresztą proporcje zawsze możesz sobie ręcznie zmienić. Jednakże nie jest to uciążliwe.
Należy pamiętać, że na forach drobnostki potrafią urosnąć do rozmiarów mega problemu więc nie można dać się zwariować.

Mam pytanko a ze niechce zakladac nowego tematu wiec zadam je tu i mysle ze rozwijecie moje watpliwosci a mianowicie:
Ostanio ulegl uszkodzeniu moj TV 21" ktory sluzyl mi ponad 13 lat.
Zamiast niego posiadam teraz TV 32" 16:9 100Hz kineskop. Niestety po podlacznieu xklocka przewodem EURO doznalem szoku poniewaz obraz jest brzydszy (zamazane litery itp) od tego ktory mialem na 21" (wiadomo duzy ekran - niska rozdzialka). TV jednak posiada wejscie S-VIDEO ktore jest dla mnie jakas nadzieja.
Moje pytanie
Czy jezeli podlacze konsole np TAKIMprzewodem to obraz ulegnie polepszeniu w porownaniu z EURO??
Wiadomo ze nie osiagne tego co na LCD ale mam nadzieje ze bedzie tak ladna jak na 21"??
Szczerze mówiąc zazwyczaj to przez RGB obraz jest ostrzejszy. Obawiam się, że musisz to przetestować na własnej skórze bo na różnych telewizorach różnie to bywa. Z moich doświadczeń wynika, że RGB zawsze wygrywało, choć nie mogę powiedzieć, że przetestowałem dziesiątki telewizorów...
 

AuSeR

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Ja rowniez zamierzam kupic jakies telewizorek najlepiej 32 cale bo najbardziej pasowal by do pokoju.Czy oplaca sie kupowac FULL HD pod konsole i tv kablowa?
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Ja rowniez zamierzam kupic jakies telewizorek najlepiej 32 cale bo najbardziej pasowal by do pokoju.Czy oplaca sie kupowac FULL HD pod konsole i tv kablowa?
Myślę, że jak przeczytasz ten wątek to dostaniesz odpowiedź. Nikt nie lubi się powtarzać...
 

czak27

Banned
Użytkownik
a moze byc 102 cale bo mam w pokoju u taty ale niewiem czy sie będzie fajnie grało prosze o odpowiedz
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
czak27 grac bedzie sie napewno okropnie o_O
 

AuSeR

Użytkownik
Użytkownik
Samsung LE-32B650 ma ktos ten telewzior?moze cos o nim powiedziec bo bylem dzis u kumpla i musze powiedziec ze jestem zachywcony tym modelem ale wiecie gralem tylko 3h ;/
 

ChristophOSW

Świeżak
Świeżak
Który TV lepszy?

Witam! W najbliższym czasie mam zamiar kupić xboxa 360 elite hdmi oraz odpowiedni do niego telewizor. Stąd moje pytanie. Waham się pomiędzy

TV LED SHARP LC-32LE600E Media Markt
a
TV LCD SHARP LC-37D65E Media Markt

Który bardziej opłaca się kupić? Osobiście wolałbym 37' ale nie kosztem jakości. Wymieniony wyżej sharp 32' jest LED, dlatego nie wiem czy między jakością gier na xboxie będzie duża różnica. Oba TV są 50Hz, czy jest to wystarczająco do gier? Jeśli macie jakieś własne propozycje TV 37' odpowiednich do gier na xboxa hdmi to jestem na nie otwarty. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
...Który bardziej opłaca się kupić? Osobiście wolałbym 37' ale nie kosztem jakości. Wymieniony wyżej sharp 32' jest LED, dlatego nie wiem czy między jakością gier na xboxie będzie duża różnica. Oba TV są 50Hz, czy jest to wystarczająco do gier? Jeśli macie jakieś własne propozycje TV 37' odpowiednich do gier na xboxa hdmi to jestem na nie otwarty. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jak zwykle będę polecał plazmę.
Jednak jeśli wybierać miedzy tymi dwoma to nie wiem jaka jest różnica w cenie.
Osobiście dla mnie LED to ściema za duże pieniądze a obraz żadna rewelacja. Czerń jest kiepska. Sharpy na pewno mają dobre LCD'eki.
Co do 50Hz to większość gier na X360 jest w tej częstotliwości. Na pewno te TV obsługują także 60Hz.
Z konsoli obraz jest przez HDMI ostry jak żyleta, różnicę między 50Hz a 100Hz(lub więcej) widać mocno podczas oglądania telewizji.
Osobiście poniżej 100Hz bym nie brał.
 

bit4you

Użytkownik
Użytkownik
Witam! W najbliższym czasie mam zamiar kupić xboxa 360 elite hdmi oraz odpowiedni do niego telewizor. Stąd moje pytanie. Waham się pomiędzy

TV LED SHARP LC-32LE600E Media Markt
a
TV LCD SHARP LC-37D65E Media Markt

Który bardziej opłaca się kupić? Osobiście wolałbym 37' ale nie kosztem jakości. Wymieniony wyżej sharp 32' jest LED, dlatego nie wiem czy między jakością gier na xboxie będzie duża różnica. Oba TV są 50Hz, czy jest to wystarczająco do gier? Jeśli macie jakieś własne propozycje TV 37' odpowiednich do gier na xboxa hdmi to jestem na nie otwarty. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mam ten model TV LC-37D65E i jest ok :) cena jakość i mnogość konfiguracji w menu w porównaniu z niektórymi modelami innych producentów jest bardzo duża
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Czesc szukam telewizoru max 26 Cali Lcd Full HD do 1300 zl znalazlem tylko cos takiego :

HIT SAMSUNG LCD TV 24" P2470HD FULL HD T240HD (806049519) - Aukcje internetowe Allegro czy oplaca się go kupić ??

Moze macie jakies wlasne typy telewizorow? z gory dzieki :p
 
ja tam mam lg nie pamietam modelu w jednym pokoju mam 37 ful hd w drugim 32 hd ready na obu gry wygladaja super tyle ze do full hd lepiej podlaczyc hdami a do hd ready componenta :p
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom