Jaki TV pod Xbox?

D

Deleted member 35128

Guest

W zasadzie, to niczym się nie różnią.

Ale ja wybrałbym Samsunga. Nie mam zaufania do LG, a poza tym, jest on panoramiczny, więc obraz będzie ładniej wyglądał.
 

yodzio

Użytkownik
Użytkownik
samsung ma ********* opóźnienie w grach aż 1,2s tyle przerabia obraz...
więc jak grasz na necie ma to duże znaczenie
 

saizor93

Użytkownik
Użytkownik
PHILIPS 47PFL5604
SAMSUNG LE-46B530
który polecacie pod x360 i telewizje hd?
 

lord_seph

Użytkownik
Użytkownik
Ja z kolei zastanawiam się w sumie tylko nad dwoma TV:

PHILIPS 32 PFL 5624 FULL HD MPEG-4 32PFL5624 (834642312) - Aukcje internetowe Allegro
LG 32LH4000 Full HD kupuj najtaniej w hurtowni !!! (833316338) - Aukcje internetowe Allegro

Telewizor ma być głównie do telewizji N, ale też i do ixa. Dlatego zastanawiam się czy wziąć Philipsa czy LG. Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje w podobnym przedziale cenowym (czyli do 1800-1900zł) i o podobnych parametrach to bardzo proszę o sugestie. Z góry dziękuję za ODP.
 

Adix6900

Użytkownik
Użytkownik
Co powiecie na taki telewizorek ?
Funai LH7-M22BB - Telewizor LCD Funai w RTV EURO AGD
Będzie on wykorzystany do x'a i czasami zwykła TV.Taka wielkość jest max.Może macie inne propozycje do 1000 zł ?

Pozdrawiam,Adix6900.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Co powiecie na taki telewizorek ?
Funai LH7-M22BB - Telewizor LCD Funai w RTV EURO AGD
Będzie on wykorzystany do x'a i czasami zwykła TV.Taka wielkość jest max.Może macie inne propozycje do 1000 zł ?

Pozdrawiam,Adix6900.
22 cale... hmmm czy nie lepiej wziąć dobry monitorek z takim ekranem? Taniej Cię to wyjdzie...
np. coś takiego: LG W2261VP-PF FullHD HDMI PREZENT + kurier GRATIS! (832582176) - Aukcje internetowe Allegro
sam myślę nad zakupem tego monitorka...
Ten monitor jest lepszy niż ten telewizor, a o 300zł tańszy ;p
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
samsung ma ********* opóźnienie w grach aż 1,2s tyle przerabia obraz...
więc jak grasz na necie ma to duże znaczenie
to co ty masz za samsunga?
może kabel masz za długi :D
 

Adix6900

Użytkownik
Użytkownik
22 cale... hmmm czy nie lepiej wziąć dobry monitorek z takim ekranem? Taniej Cię to wyjdzie...
np. coś takiego: LG W2261VP-PF FullHD HDMI PREZENT + kurier GRATIS! (832582176) - Aukcje internetowe Allegro
sam myślę nad zakupem tego monitorka...
Ten monitor jest lepszy niż ten telewizor, a o 300zł tańszy ;p
Ale ja mam laptopa ;d
A ten monitor można podłączyć pod laptopa i pod zwykłą antenę?
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
witam, które rozwiązanie będzie lepsze? (ceny podobne) przewaga LG to że jest 100hz i 42 cale ale nie fullHD a Philipsa, że jest fullHD ale nie 100hz i 32 cale:

http://www.allegro.pl/item837598277_lg_42pq2000_600hz_kupuj_najtaniej_w_hurtowni.html

http://allegro.pl/item834642312_philips_32_pfl_5624_full_hd_mpeg_4_3 2pfl5624.html


 

MikkpoL11

Użytkownik
Użytkownik
Czy ten tv będzie dobry do grania jak również do oglądania tv .

Tv ma FULL HD i 100 Hz @@ 37 '

Samsung LE37B650 - Telewizor LCD Samsung w OleOle.pl

Pozdrawiam
 

Kazner

Użytkownik
Użytkownik
Witam, poszukuję TV LCD do x360(może w przyszłości PS3), do cyfry+(na razie zwykła cyfra+, bez HD, ale w przyszłości to się może zmienić). Maksymalnie mogę sobie pozwolić na 32" gdyż większy nie zmieści się na mojej półce po za tym mam dość mały pokój i moim zdaniem 32" to max. Czytałem, że na TV do 32" nie widać niby różnicy między HD Ready, a Full HD, jednak wolał bym zainwestować w Full HD, chociaż by ze względu na to iż może w przyszłości zainwestuję np. w odtwarzacz BD czy/lub PS3. Chciał bym aby był to TV z dobrej jakości podświetleniem, dobrym czasem reakcji matrycy, ładnymi kolorami, ostrość itp. Głównie zależy mi aby dobrze współpracował z konsolami. Czytałem, że samsungi dobre, ale tyle tego sprzętu teraz na rynku, że pogubić się można. Cena do 2500zł
Pozdrawiam
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem warto dopłacić do 37 cali... na 100% będziesz potem żałował, że za mały, ponieważ 32 cale jest malutki. Ja mam LG 37LH3000 i nie narzekam. Polecam zapytać na HDforum - Powered by vBulletin - na pewno dobrze tam doradzą
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
a czy ta tym swoim LG 37LH3000 widzisz różnicę powiedzmy z 2,5m różnicę w fullHD a HDready? i czy 50hz Ci wystarcza? a mam jeszcze takie pytanie czy przy tv 42 cale z odległości 2,5m widać różnicę między fullHD a HDready? podaję konkretny interesujący mnie model:

LG 42PQ2000 600Hz !kupuj najtaniej w hurtowni !!! (837598277) - Aukcje internetowe Allegro

i jeszcze pytanie takie, czy posiada ktoś właśnie tv gdzie podane jest rozdzielczość 1024x768 i czy on wtedy w xboxie obsługę 1376x768?
 

Hesperide

Użytkownik
Użytkownik
Te 600hz to totalna ściema.. Widziałem porównanie w MM Panasonic 600hz, Sharp ( nie wiem ile Hz ) i Sony 200hz.. Oczywiście kto wygrał? Sony bo jak inaczej, sam posiadam najnowszą 'zetkę' z5500 200Hz full hd oczywiście i obraz jest taki normalnie nie do opisania. Kumpel kiedyś przyniósł ps3 to jednak jest ta grafika.. ale na xboxie i tak gra się super: D

ps; gry na hd ready to troche porażka, lepiej dopłacić i mieć te full hd..

@up

Ten lg to taki sobie.. pobór mocy 180w ; o Moj 46' bierze 165~.. aha zauważyłem dopiero że to plazma.. Ale mówe Ci wez lcd full hd nie pożałujesz: ) )
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
wiem ze to 600hz to jest 100hz i że ten LG to średniawka ale kosztuje około 1700zł a na droższy mnie nie stać, jeśli znajdę jakąś okazję do 2000zł używany najprawdopodobniej 100hz fullHD mpeg4 to wezmę bo właśnie też myślę, że lepiej fullHD, no ale najchętniej bym brał taki tv

http://www.ceneo.pl/2327253?gclid=CNyTxaCUwp4CFUGNzAodJDBrrA
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Te 600hz to totalna ściema.. Widziałem porównanie w MM Panasonic 600hz, Sharp ( nie wiem ile Hz ) i Sony 200hz..
No tak, na pewno po tym można wyciągać solidne wnioski...

Oczywiście Sony robi chyba najlepsze LCD, ale za tą kasę kupisz lepsza plazmę.
No chyba, że żal ci dołożyć 5 zł miesięcznie więcej do rachunku za prąd.
 

Hesperide

Użytkownik
Użytkownik
Ja od siebie poleciłbym coś z serii W firmy Sony.

Tu link do przykładowej aukcji SONY 40 W 4000 FULL HD GWARANCJA (835814101) - Aukcje internetowe Allegro

Te telewizorki naprawdę są świetne i moim zdaniem lepiej wypadają niż plazma :confused:

Oczywiście seria W to nie żadna nowość ale na tą kieszeń myśle że to najrozsądniejszy wybór :)
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Zastanawiam się nad zakupem telewizora do 2000zł koniecznie sklep eutro rtv agd.

Znalazłem dwie ofety pierwsza to:
Samsung PS42B450 - Telewizor plazmowy Samsung - Opis w RTV EURO AGD

Co do niego to nie jestem do końca przekonany bo plazma i tylko hd ready. Czy na xboxie jest spora różnica między hd ready a full hd?

Druga oferta to:
LG 37LH3000 - Telewizor LCD LG - Opinie w RTV EURO AGD

Telewizorek podoba mi się bardzo i z tego co czytam opinie to ma dwa minusy pilot(wolna reakcja) oraz 50Hz. Jak myślicie znajdę coś lepszego w takiej cenie?

No i ostatnie pytanie który telewizor wziąć lepiej pierwszy czy drugi? Ten lg będzie dawał znacznie ładniejszy obraz?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam
 

meysson16

Świeżak
Świeżak
Witam. Przydałby mi się nowy telewizorek najlepiej 37", ponieważ od roku jadę na zwykłej 14" :) Mam więc pytanie jaki TV wybrać, żeby obraz był jak najlepszy bo xbox-em. Jeżeli możecie to podawajcie telewizory z jakiś sklepów, bo wtedy bym mógł sobie gdzieś podjechać zobaczyc itp. Cena do 1800 Max 2300 zł
Hmmm... Dobry ten Tv ? http://allegro.pl/item836534384_lcd_lg_37lf2510_full_hd_dlugoleka_okazja.html
 

Do góry Bottom