JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam konsole wyprodukowana w grudniu 2007 roku. Chciałbym przerobic swoja konsole na jtag, poniewaz mecza mnie te wszystkie aktualizacje napedu (w dodatku mam hitachi i zawsze musze czekac b.dlugo na nowy soft). Czy jest to mozliwe? Jakie sa mniej wiecej koszta tego? Oraz najwazniejsze: czy majac ten jtag tez trzeba go aktualizowac co jakis czas tak jak jest z softem od c4eva? Czy wystarczy wgrac i niczym sie juz nie trzeba przejmowac? Bardzo dziekuje za odpowiedz.
 

secondcitysavior

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co widzę nabardziej się opłaca ten matrixowy scalak:

Matrix NAND Programer
150zł? :eek: na allegro masz identyczny programator za 70 zł
 

szuru

Świeżak
Świeżak
te 'nowe slimy' to jaką mają date produkcji?
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
150zł? :eek: na allegro masz identyczny programator za 70 zł
ej ... ale nand programer jest do zrzutu pamięci nand i późniejsze jego sflashowanie ...

potrzebujesz jeszcze modchip ;) np. ten http://store.logic-sunrise.com/en/xbox-360/728-x360-glitchip.html

lub ten http://games-box.pl/matrix-glitcher-kompatybilny-z-matrix-nand-programer-p-418.html
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
spi flasher i matrix glitcher
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Może wyjdę na lamusa, ale można skorzystać ze sprzętu znienawidzonego Xecutera ;]
Cenowo wychodzi podobnie.
Na początku chciałem uniknąć tego zakupu, ale porównałem ceny + korzyści i chyba zostanę przy TX.
Co do programatora to jak najbardziej mogę polecić sprzęt Napka.
To samo co reszta tylko przystępna cena no i made in Poland :p
 

password

Banned
Użytkownik
Witam posiadam konsole wyprodukowana w grudniu 2007 roku. Chciałbym przerobic swoja konsole na jtag, poniewaz mecza mnie te wszystkie aktualizacje napedu (w dodatku mam hitachi i zawsze musze czekac b.dlugo na nowy soft). Czy jest to mozliwe? Jakie sa mniej wiecej koszta tego? Oraz najwazniejsze: czy majac ten jtag tez trzeba go aktualizowac co jakis czas tak jak jest z softem od c4eva? Czy wystarczy wgrac i niczym sie juz nie trzeba przejmowac? Bardzo dziekuje za odpowiedz.
biorąc pod uwagę to, że twoja konsola to 2007r i że masz najnowszy dashboard to NIGDY nie osiągniesz JTAG'a na swojej konsoli, a jak nie umiesz czytać to *********aj. Nie ma za co
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Też mam tylko jedno pytanie. Posiadam slima z dyskiem 250gb, mam tez dysk przenosny 320gb ale na nim mam inne bardzo wazne dane. Czy bede mogl wrzucac gry z tego dysku przenosnego 320gb na ten od xboxa oryginalny 250 gb ? Bo lipa byla by, jakby ten dysk 250gb byl po prostu bezuzyteczny.
 

klocki22

Banned
Znacie może jakieś osoby z warszawy które instalują to rhg i robią tam wszystko żeby tam wszystko pięknie działało ? I za jaką cenę ;p
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Weźcie się nie napalajcie i poczekajcie trochę, bo puki co RGH tylko utrudni Wam życie.
 

klocki22

Banned
W jakim sensie utrudni ?
 

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
W takim, że w zasadzie mamy wersję testową i zapewne nie wszystko jeszcze działa. Pamietaj też, że w momencie przeróbki RGH tracisz stary dash i nie możesz grać po staremu. Nie wiem jak jest z powrotem na ori nand.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
W jakim sensie utrudni ?
choćby w updatowaniu GGBuild ;p
 

klocki22

Banned
A tak mniej więcej ile by to kosztowało ;)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
od 200zl w gore.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
odpalone przed chwilą na jasperze. Wszystko działa, xexmenu, granie z HDD bez płyty, uruchamianie gry z płyty. sprawdzone na batman: arkham city, gears of war 3.. dash 13604
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
no i git, ale gry z hdd w jakiej sa postaci?
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
no i git, ale gry z hdd w jakiej sa postaci?
... jeżeli hacked dash jest taki sam na RGH jak i na JTAG więc pomyśl ? :)
oczywiscie albo wypakowany obraz .iso, albo skonwertowany do GOD
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sprawdzałem skonwertowany do GOD
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
normalnie jak pod jtaga iso2god
 

Do góry Bottom