JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
... jeżeli hacked dash jest taki sam na RGH jak i na JTAG więc pomyśl ? :)
oczywiscie albo wypakowany obraz .iso, albo skonwertowany do GOD
nie mam pojecia bo jtagiem sie nie interesowalem. moja konsola nie spelniala tych ********** restrykcyjnych wymagan do niego :p
 

fobis33

Użytkownik
Użytkownik
ja rowniez mam pytanie :
czy kinect dziala bez problemu?
jak zaktualizowac dasha (np wymaganego w kolejnych wydawanych grach) - (tak jak to bylo w przypadku gier ze gdy wyskoczyla prosba o aktualke to wciskalo sie ok i po sprawie czy innym sposobem?)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
na jtagu dash nie ma znaczenia o ile sie nie myle. nie bez powodu robilo sie go na 7XXX.
czegos takiego jak oryginalny dash od MS ktory masz teraz w konsoli nie bedzie. i nie bedzie potrzeby jego aktualizacji. zamiast dasha bedzie inny soft. robiacy za dash :p
 

peco

Banned
jak sie ten soft wgrywa?
 

seweryn789

Użytkownik
Użytkownik
Często oglądam filmy na konsoli korzystając z sieci WiFi.
Będzie to możliwe po RGH ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jak sie ten soft wgrywa?
a cholera wie. nie chce nikogo wprowadzac w blad. z tutkami w PL moze byc problem.
http://www.xbox360iso.com/fresh-jtag-setup-t444091.html

ale wyglada ladniej niz dash od MS.
http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/freestyle-dash-pl-105347.html
to jeden z przykladow. oprocz freestyle dasha jest cos innego.
 

bartek049

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie dotyczące zamówienia modchip'u ;) chcę zamówić chip X360 Glitchip ze strony Logic-Sunrise : actualités, téléchargements, releases, dossiers et tutoriaux ponieważ na innej stronie go nie znalazłem. Więc żeby go zamówić z tej strony to trzeba posiadać kartę kredytową czy można zamówić jakoś paczkę za pobraniem lub przelać pieniądze z polskiego banku na ich konto??
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie , mam konsole elite jasper , i dasha 12625 czy jest możliwe wgranie tego rgh?
szukałem ale nie dostałem odpowiedzi ;))
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jest mozliwosc.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
no to pierwszy Slim już śmiga
 

Jankess

Użytkownik
Użytkownik
Panowie czy na jasperku z kwietnia 2009 roku można zrobić rgh??
Obecnie mam napęd benq spoofowany (powinien być liteon) musiał bym wymieniać napęd przy rgh aby pograć w GOW 3 itp?
 

mlkgmk

Banned
jedynie na czym nie działa to xenon:D
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
na xenonie maja jtaga :p
 

Zwierzakdc

Użytkownik
Użytkownik
Czy RGH obsługuje wejście HDMI, czy tylko co najwyżej component?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
a co ma RGH do HW klocka? coraz durniejsze te pytania zadajecie.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
na wszystkie pytania są już odpowiedzi, a wy nadal w koło Macieja ... prosze was przeczytajcie pierwszy post ZE ZROZUMIENIEM !!!
 

bartek049

Użytkownik
Użytkownik
Mam male pytanie chcę zrobić kabel LPT do programowania chipu i czy muszę dawać rezystory i diody??? czy obędzie się bez nich? Jeśli są one wymagane to czy zamiast diody 1N4148 mogę zastosować diodę 4148PH?? Za pomoc wielkie dzięki
 

dmoroz89

Użytkownik
Użytkownik
TYPE NUMBER:1N4148
MARKING CODE: 1N4148PH or 4148P

sa to mozna rzec te same diody, wiec: tak mozesz uzyc tej diody
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Najbardziej złodziejska jest cena tego kabla lpt , no litości, 18 € za kawał starego szrotu z końcówką, ale mam ubaw.

Jak ktoś nie chce sam majstrować to ja bym poczekał na oferty z allegro tudzież forum za jakiś czas (raczej prędzej niż później), wyjdzie taniej i łatwiej niż kupować i robić samemu, a nóż konkurencja, a ta zapewne będzie, spowoduje spadek ceny.
Jak komuś się nie spieszy to te kilka tygodni bym przeczekał (choć i oferta 200 zł w ciągu kilku dni jest dobra), taka mała rada.
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Ponawiam swoje pytanie, czy bedzie mozna te gry przerzucic z kompa na dysk zewnetrzny, a potem na dysk xboxa i z niego odpalac gry ? Bo mam 250gb w xboxie i lipa bylaby jakby byl bezuzyteczny, a z koleji na dysku zewnetrznym mam inne wazne dane.
 

Do góry Bottom