W co grają dziewczyny na Xbox one?

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam jakiejś gry dla żony, bo ja gram w Watc Dogs, a ona raczej nie ogarnia. Myślę o NFS jakimś, ale boję się, że pogra kilka razy i odpuści sobie. Może jakieś przygodówki? Jest coś dedykowanego głównie dla kobiet?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ponoć Rayman Legends choć mnie takie gry nie kręcą :p Kup jej to, bardzo fajna przygodówka, wymaga logicznego myślenia, mi się bardzo podobała:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Z gier online fajne jest Plants vs. Zombies Garden Warfare. Może jakiś Assassin by ją zainteresował? Ja tam lubię Battlefileda 4, Planty, Forza Horizon 2, Far Cry 4, Monopoly Family Fun Pack :)

A jak masz kinecta to Sport Rivals, Dance Central Spotlight, Zumba Fitness :)

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pomysłów jest wiele, sam chciałem kupić tę forzę, albo nfs'a, ale wiem prawie na pewno, że po kilku wyścigach się znudzi :) Ja z kolei wolę coś typu Watch Dogs, Assasins, Wiedźmin itp., więc trochę szkoda mi stówki czy dwóch na parorazową zabawę/ Myślę, że tą platformówką się zaspokoi, bo grywała w Mario na emulatorze. Miałem kupić też coś takiego jak te 30 gier (jakieś tam klasyki, niektóre jeszcze z lat 90tych), ale widziałem te gry i nie widzę sensu :/

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wiedźmin wypas, ograłam na kompie, w sumie pierwsze spotkanie z tym, ale to trzeba lubić. Max na długo Ci nie wystarczy, bo to gra na max 4h grania jest :) Co do NFSa..poprzednie odsłony lubiłam, a ten z EA jest jakiś poryty, bo to połączenie singla z multi, po pierwszym odpaleniu wyrzuciłam to z dysku :) Kup jakąś używkę, niekoniecznie musisz mieć nową grę ;)
Aaa z przygodówek jeszcze są różne wersje gier z Lego :)

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moja żona gra w Call of Duty, NFSy, Raymana, Titanfall, Diablo 3, Wiedzmin 3, Asassin Black Flag a ostatnio kazała kupić sobie Wolfenstein New Order. GTA 5 próbowała ale nie ogarniała.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Do góry Bottom