W co grają dziewczyny na Xbox one?

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam jakiejś gry dla żony, bo ja gram w Watc Dogs, a ona raczej nie ogarnia. Myślę o NFS jakimś, ale boję się, że pogra kilka razy i odpuści sobie. Może jakieś przygodówki? Jest coś dedykowanego głównie dla kobiet?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ponoć Rayman Legends choć mnie takie gry nie kręcą :p Kup jej to, bardzo fajna przygodówka, wymaga logicznego myślenia, mi się bardzo podobała: http://allegro.pl/max-the-curse-of-brotherhood-xbox-one-kod-i5729358965.html
Z gier online fajne jest Plants vs. Zombies Garden Warfare. Może jakiś Assassin by ją zainteresował? Ja tam lubię Battlefileda 4, Planty, Forza Horizon 2, Far Cry 4, Monopoly Family Fun Pack :)

A jak masz kinecta to Sport Rivals, Dance Central Spotlight, Zumba Fitness :)
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzimy tę platformówkę :)
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja żonka która ma pierwszy raz kontakt z grami i konsolą grywa w :
MAX THE CURSE OF BROTHERHOOD
Rayman
oraz http://www.xbox.com/pl-pl/Search?q=LEO'S+FORTUNE
w inne się nie chwyta....czasem patrzy jak gram w Tomb Rider oraz na Truposzy (łoking det) :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ooo o Tomb Raiderze zapomniałam! Taka wypas gierka, że z chęcią się do niej wraca! Jeszcze teraz jest chyba w gwg z tamtego miesiąca :)
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak dokładnie...była za free :D
zapomnieliśmy napisać aby poruszała się przy Kinect (jeśli jest) są fitnessy i inne cuda taneczne :D
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pomysłów jest wiele, sam chciałem kupić tę forzę, albo nfs'a, ale wiem prawie na pewno, że po kilku wyścigach się znudzi :) Ja z kolei wolę coś typu Watch Dogs, Assasins, Wiedźmin itp., więc trochę szkoda mi stówki czy dwóch na parorazową zabawę/ Myślę, że tą platformówką się zaspokoi, bo grywała w Mario na emulatorze. Miałem kupić też coś takiego jak te 30 gier (jakieś tam klasyki, niektóre jeszcze z lat 90tych), ale widziałem te gry i nie widzę sensu :/
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
NFS jest teraz za free w abonamencie EA.... chyba jeszcze jest...
poszukaj też "ręcznie" darmowych gierek oraz wersji demo...może się jej coś spodoba.....wtedy kupicie :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wiedźmin wypas, ograłam na kompie, w sumie pierwsze spotkanie z tym, ale to trzeba lubić. Max na długo Ci nie wystarczy, bo to gra na max 4h grania jest :) Co do NFSa..poprzednie odsłony lubiłam, a ten z EA jest jakiś poryty, bo to połączenie singla z multi, po pierwszym odpaleniu wyrzuciłam to z dysku :) Kup jakąś używkę, niekoniecznie musisz mieć nową grę ;)
Aaa z przygodówek jeszcze są różne wersje gier z Lego :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przyklejam wątek!
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aż tak się pomysł na wątek spodobał?:)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, ale już 3 temat taki jest :D:D
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moja żona gra w Call of Duty, NFSy, Raymana, Titanfall, Diablo 3, Wiedzmin 3, Asassin Black Flag a ostatnio kazała kupić sobie Wolfenstein New Order. GTA 5 próbowała ale nie ogarniała.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Moja Forzy uwielbia do tego Gearsy serie Lego i jakes okoliczne gry a i wszystko na kinecta ale głównie just dance .
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiliśmy wczoraj tę platformówkę Max the curse of brotherhood. Graliśmy do 2 giej w nocy :D Bardzo wciągające (widzę, że to taka odpowiedź Xboxa na Little Big Planet). Teraz w pracy ledwo żyję :D
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Max jest super...nawet nasza 5 letnia córka każe nam w niego grać...Później go rysuje :)

Tapnięte z Note 4
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jakby była kiedyś jakaś 2 część Maxa to bym brała bez zastanawiania się :D Ostatnio szukałam jakichś gierek podobnych to znalazłam tylko to (ale wydaje mi się, że cena troszkę za wysoka na store za tak krótką grę):
https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Shiftlings/a2877be2-a8a2-49d2-884b-ce0f426e0ff6

 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też patrzyłem na tą grę...cena faktycznie trochę przesadzona....

Tapnięte z Note 4
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Też patrzyłem na tą grę...cena faktycznie trochę przesadzona....

Tapnięte z Note 4
Jakby była za połowę mniej to bym chętniej wzięła, a tak poczekam, może trafi nam kiedy w gwg, albo w dwg :D Wydaje mi się, że przy tej gierce też by się człowiek namyślał, ale nie za taką cenę :)
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Do góry Bottom