Jaki TV pod Xbox?

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Co do niego to nie jestem do końca przekonany bo plazma i tylko hd ready. Czy na xboxie jest spora różnica między hd ready a full hd?
Kolego zadaj sobie trochę trudu i poczytaj ten wątek. Myślę, że znajdziesz tam dużo odpowiedzi na nękające Cie pytania.
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
A co myslicie o tym samsungu ? mam do dyspozycji ok tysiaca zlotych.

SAMSUNG 2333HD 10000:1 5ms FULL HD, HDMI, NOWY (839553109) - Aukcje internetowe Allegro

Bedzie sie nadawal do X'a oraz do tv z kablowki ? Ma ktos moze ten monitor ? Jaka jest jakos obrazu programow na nim?

p.s. Nie chce wiekszego TV bo mam maly pokoj :)
 

lamparcicho

Użytkownik
Użytkownik
SAMSUNG 32"- NOWY I BARDZO TANI (844268044) - Aukcje internetowe Allegro

masz tysiąc więc wybór jest prosty, pozdro

ups nie doczytałem że nie chcesz większego, trudno, może ktoś inny skorzysta z okazji
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Napisalem ze mam maly pokoj i nie moge miec tak wielkiego telewizora a po drugie nie ma full hd...
 

lamparcicho

Użytkownik
Użytkownik
a na co komu full HD przy takiej małej przekątnej ? bo wg mnie tylko po to żeby lepiej się poczuć :D ten samsung 2333 jest bardzo dobry, po szczegóły najlepiej udać się na jakies polskie forum hdtv
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Czy taki telewzior nadawal by sie pod xbxoa?
Samsung SyncMaster T200HD
 

lamparcicho

Użytkownik
Użytkownik
nada się ale to jest chyba proporcja ekranu 16:10, lepiej kup 16:9 to nie będziesz miał czarnych pasków w grach
 

gswito

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej sie przejść po sklepach i popatrzeć jak tv działają (mediamarkt saturn coś w tym rodzaju) Ja upatrzyłem tak aquosa bo mieścił się w mojej cenie i podobał mi się. Potem poszukałem go na necie i znalazłem go na stronie jednego ze sklepów internetowych o 350 złotych taniej. TV smiga juz rok i nawet na zwykłym kablu antenowym mam super jakość a o FullHD w xie to juz nie wspominam ale zaje...ste.
 

MikkpoL11

Użytkownik
Użytkownik
Witam . Czy ten tv byłby dobry do Xbox-a ?

LCD Samsung LE32B650 MPEG-4 100Hz Full HD (845154474) - Aukcje internetowe Allegro

TV - ma 100hz i Full HD .

Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
tak jak najbardziej wszystko ma co potrzeba, tak naprawdę to trzeba iść to media markt albo jakiś inny i zobaczyć tak naprawdę jaki jest na żywo obraz.
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
nada się ale to jest chyba proporcja ekranu 16:10, lepiej kup 16:9 to nie będziesz miał czarnych pasków w grach
Propocje ma 16:9.
 

popo601

Użytkownik
Użytkownik
No to ja też napiszę bo miesiąc temu zakupiłem właśnie LG 37' Full HD czyli model LH3000 i jestem bardzo zadowolony nie zapłaciłem z byt wiele bo 2500 a jakość super :) Więc z czystym sumieniem mogę go polecić
 

lamparcicho

Użytkownik
Użytkownik
Misieq8 ja widze w wielu sklepach ze 16:10, ta rozdzielczość mnie naprowadziła,
http://www.vobis.pl/oferta/monitory_i_telewizory/monitory/886309_samsung_syncmaster_t200hd.aspx

nie opowiadaj tam któryś bajek że na fullHD jest piękna jakość z anteny dachowej :p
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Mi pokazuje w TV ze 16:9 i w xboxie zadnych paskow nie mam.
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Ta seria na 100% ma format ekranu 16:10, widocznie konsola rozciąga obraz na cały ekran...
 

organ1zer

Świeżak
Świeżak
Witam. Poszukuje TV do konsoli i nie tylko, minimum 40 cali do 2600 zl. Ważne by miał DVB-T (MPEG-4)

Co byście polecili ze swojego doświadczenia ?
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Poszukuje TV do konsoli i nie tylko, minimum 40 cali do 2600 zl. Ważne by miał DVB-T (MPEG-4)

Co byście polecili ze swojego doświadczenia ?
W tej cenie może:
LG 42LF2510 - Telewizor LCD LG - Opis w RTV EURO AGD

Słyszałem że jak na swoją cene są na prawdę dobre i da się łatwo odblokować usb. Dzięki temu robi się od razu parę stówek droższy :p. Sam się nad nim zastanawiam.
 

marceliii

Użytkownik
Użytkownik
Weszła też fajna promocja w RTV EURO AGD na Sony KDL-32S5600
http://www.promoceny.pl/detail/sony-telewizor-panoramiczny-lcd-32-cale-kdl-32s5600-33176/
Zastanawiam się co będzie lepszym wyborem , ten Sony czy może Samsung LE 32B550 za 1799zł .

:)
 

MikkpoL11

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaję , że Samsung . Jest to dobra i sprawdzona firma :) Za tą cenę można brać .

PS. Za 2260zł masz LE 32B650 ( 100hz i Full HD) - Polecam

Pozdrawiam
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Weszła też fajna promocja w RTV EURO AGD na Sony KDL-32S5600
Ceny promocyjne RTV EURO AGD - TV WIDEO DVD - ulotki, promocje, zniżki

Zastanawiam się co będzie lepszym wyborem , ten Sony czy może Samsung LE 32B550 za 1799zł .

:)
Sony używa matryc Samsunga...
...ale ma lepszą elektronikę i oprogramowanie. Oczywiście najpewniej jest porównać konkretne modele.
 

Do góry Bottom